Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Wątek: Polerowanie felg?

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    36
    BMW
    E65 730d
    Skąd
    FZ

    Polerowanie felg?

    Czym najlepiej wypolerować felgi????

  2. #2
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Rękami ....









    żart.... :D

  3. #3
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    ja też zazwyczaj do polerowania używam rąk hmm najlepiej palcami idzie bo łokciami jest ciężko dojść w małe miejsca ... :)


    co masz do spolerowania czy rant czy środek ?? jak to wygląda ,tam jest farba jeszcze czy już to usunełeś ??

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    36
    BMW
    E65 730d
    Skąd
    FZ
    felgi M power 18' z rantem

  5. #5
    Początkujący Użytkownik Awatar FIACIOR
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    74
    BMW
    BMW E38 735iA
    Skąd
    Warszawa-Bemowo
    Fakt, nie ma jak ręczna robota :D
    Ja polerowałem tarczą filcową zamontowaną do wiertarki.
    Palcami natomiast (papierem ściernym) polerowałem kanały w głowicy i wiele innych części do swojego fiaciora :D

  6. #6
    Vip Vip Awatar MiBhell
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,156
    BMW
    ex. E32 735iA
    Skąd
    www.ASO-BMW.pl
    to ja sie tu znowu poidepne bo jest na swierzo ;) gdzies było czym pomalowac polerowane ranty bezbarwnym zeby farba nie odchodziła płatami to była jakas farba czy metoda moplowania i nie wiem co a dopuki nie bede wiedział to nie odrestauruje swoich felg ;)

  7. #7
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    gadałem z faciem , który zajmuje się polerką felg i owszem maluje czasami je bezbarwnym ale nie daje na to gwarancji i mówi otwarcie ,że bezbarwny wytrzyma około 6 msc a ostatnio słyszałem ,że aby lakier nie schodził trzeba nagrzać felgę ...

  8. #8
    7ka
    Gość
    ja dalem kiedys fele do polerki,facet ktory robil to powiedzial ze jak doplace pare zl zrobi mi taka powloke zeby polerowane alu sie nie utlenialo...oczywiscie efekt polakierowanego alu bezbarwnym jest troszke mniej bardziej oszalamiajacy..ale felgi jezdza juz 4 lata i nic nie schodzi..i sie nadal blyszcza,i nie trzeba po myciu ich woskowac,polerowac itp...to tak samo jak ranty tych 18" M... sa tez spolerowane i pokryte warstwa specialnego lakieru tak aby sie nie utlenialo..wiec jest taki lakier.. ;) i radze to zrobic u fachowca ,spolerowac i polakierowac,w innym wypadku bez lakieru bedziesz mial zawsze dylemat zmatowialego aluminium...to normalna reakcja chemiczna..dlatego ochrona alu jest niezbedna..

  9. #9
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    jak pomalujesz na rozgrzana felge wcale niebedzie sie mniej blyszczec niz bez powloki, oddalem dzisiaj felge do prostowania i chlopak mowi ze jest taki lakier silikonowy ktory niezchodzi z polerowanej felgi? :razz: niewiem o co chodzi

  10. #10
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    który to powiedział ten u którego ja byłem to się raczej na lakierach przejechał hmm zobaczymy jak wyjdą twoje - wtedy ja się z moimi do niego udam jak coś :)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •