Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: przekaźniki

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    68
    BMW
    E38 750IAL
    Skąd
    Warszawa

    przekaźniki

    Witam

    Jako że naszła mnie ochota na renowacje elektryki....postanowiłem posprawdzać przekaźnieki...no i okazało się że są w opłakanym stanie....lała się na nie woda i niestety chyba ich życie się kończy

    I tu jest pytanie...mam do wymiany dwa rodzaje przekaźników ..o kolorach pistacjowym i łososiowym.....jaki mają amperarz....bo chciał bym je zastąpić nowymi i raczej nie siemensa ...mam takie do kupna i sa one 30A..czy takie się nadadzą?

    I jeszcze jedna prośba...jeśli ktoś ma może schemat rozmieszczenia przekaźników z opisem który od czego to był bym bardzo wdzięczny....BMW e38 750iAL z 1998r.

    Pozdrawiam

  2. #2
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,240
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    Sprawdz najpierw czy rozkład pinów jest taki sam w tych przekaznikach, które chcesz założyć i w oryginalnym. Niektóre mają inaczej poukładane styki i w takim przypadku zwykły przekaznik nie będzie działać.
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    68
    BMW
    E38 750IAL
    Skąd
    Warszawa
    oczywiscie sprawdziłem rysunki schematów i są takie same...oczywiście wymieniam z podstawami...tylko pozostaje temat Amperów

  4. #4
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,240
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    Cytat Zamieszczone przez ronin31
    oczywiscie sprawdziłem rysunki schematów i są takie same...oczywiście wymieniam z podstawami...tylko pozostaje temat Amperów
    Jeśli wymieniasz z podstawkami to nie ma problemu. 30A spokojnie wystarczy
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    68
    BMW
    E38 750IAL
    Skąd
    Warszawa
    super... dzięki za pomoc

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •