Panowie, otóż przy okazji możliwości skorzystania ze zdiagnozowania auta(M60B30) podłączając je pod kompa pojawia sie problem.Mianowicie komp się pluje że na pin-ie nr.17 jest za niskie napięcie.Miałem okazję podłaczyć auto do dwóch typów urzadzeń diagnostycznych i zero komunikacji.Generalnie na pin-ie nr.17 niema napięcia.Całą instalacja w aucie wygłąda tip-top i niewidać sladów żadnych ingerencji w nią.Z wyjątkiem istnienia instalacji LPG.Wyjąłem dla pewności bezpiecznik od zasilania kompa LPG aby wykluczyć że coś złego to powoduje (że coś zamotali podczas montażu) ale nic to nie zmieniło w temacie.Oprócz ciekawości co powie mi komp.diag. to powodem jest migająca przez jakiś czas a pożniej świecąca na stałe kontrolka Airbag.Poprzedni włąsciciel poinformował mnie że padł włącznik świateł i po wizycie u elektryka który ponoć musiał zdjąć kierownicę pojawił sie temat z tą kontrolką.Osobiście podejrzewam że palant uszkodził taśmę łączącą czy jeszcze gorzej.Tak czy inaczej nie mogę się połączyć z kompem a nie mam technicznych warunków ani czasu do grzebania w elektryce auta niewiedząc do czego się dorwać nasamprzód.Może ktoryś z kolegów ma doświadczenia związane z takim problemem? 8/