Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Jak kupować taniej lpg?

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar ded
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    115
    BMW
    528i + LPG
    Skąd
    Ciechanów

    Jak kupować taniej lpg?

    Zamierzam kupic auto w gazie i zastanawiam sie czy jest jakas tansza opcja jego zakupu. Teraz smigam na ropie i kupujac 1000l nie dosc ze dostarcza mi to do domu to jeszcze cena jest nizsza. Na wszystko mam fakturke (autko bedzie sluzylo do dzialalnosci). Czy na gazie tez mozna w jakis sposob oszczedzic? Zmagazynowac nie mam jak tego gazu wiec moze sa jakies systemy rabatowe (najlepiej z faktura na koniec miesiaca)? W miescie mam shella, bp, orlen. Podzielcie sie swoimi pomyslami.

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    833
    BMW
    E38 740IA M60, E39 525d
    Skąd
    Kraków
    Z gazem jest taki problem że ropę sobie rozlejesz do beczek, a gaz się nie da, chyba że masz dom ogrzewany na gaz i masz butle to można by druga postawić i jakiś reduktor końcówka z wężem i jazda

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar ded
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    115
    BMW
    528i + LPG
    Skąd
    Ciechanów
    Zaraz by ktos mi powiedzial ze mi tego gazu nie zatankuje bo cos jest nie tak a sasiedzi doniesli ze katastrofa grozi. Bardziej interesuje mnie kwestia zakupow na konkretnej sieci stacji paliw. Jak znajomy podpisywal umowe na dostawy ropy (ma firme transportowa- kilka tirow) to cena byla nizsza o 1zl od rynkowej. Mysle ze 30gr na lpg jest do ugrania ale licze ze ktos juz to przerobil.

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    46
    BMW
    Chrysler 300M
    Skąd
    Warszawa
    Każda stacja ma program flotowy, ale oferta na pewno zależy od ilości pojazdów we flocie. Na twoim miejscu nie pytałbym na konkretnych stacjach a zadzwonił do centrali.

    Pozdr.

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    123
    BMW
    E38 728i '99
    Skąd
    Kędzierzyn-Koźle
    Wczoraj na jednym z Opolskich Orlenów widziałem kartkę: "Masz firmę? Tankuj taniej LPG" ;-) szczegółów nie znam, dzwoń, pytaj!

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    569
    BMW
    e38 750iL
    Skąd
    Bytom
    Cytat Zamieszczone przez Szyszon
    Wczoraj na jednym z Opolskich Orlenów widziałem kartkę: "Masz firmę? Tankuj taniej LPG" szczegółów nie znam, dzwoń, pytaj!
    dokładnie, u mnie też tak pisało.

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik Awatar ded
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    115
    BMW
    528i + LPG
    Skąd
    Ciechanów
    Tylko ciekawe czy jakosc na orlenie jest odpowiednia. Niby duza stacja zrzeszona ale ponoc najlepiej pytac instruktorow w elkach. Ten u ktorego jezdzilem na kursie mowil ze smiga 200km dziennie po miescie i dobrze wie gdzie najlepszy gaz maja.

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    468
    BMW
    735iA
    Skąd
    Wrocław
    akurat dziś "podsłuchałem" przypadkowo rozmowę jakiegoś gościa z obsługa Orlen i mówili że jeśli ktoś tankuje za ponad 500 litrów ON miesięcznie to się mu opłaca :)

    a co do LPG to ewentualnie można kupować butle turystyczne... ale to rozwiązanie nielegalne i mało bezpieczne i wychodzi troszeczkę taniej a czasem nawet nie :)

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik Awatar ded
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    115
    BMW
    528i + LPG
    Skąd
    Ciechanów
    Hehe, taka butla to chyba na zapalanie i przegazowke by starczyla :P O tym ze saperzy by mnie ktoregos dnia obudzili jak by sie sasiad dowiedzial to juz nie wspomne.

  10. #10
    Z00FY
    Gość
    0,30 gr na litrze czyli 4 zł na 100 KM moim zdaniem to oszędność, którą ciężko zobaczyć w portfelu ale za komfort i klasę trzeba płacić :)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •