Witam. To mój pierwszy post na forum. Od wczoraj jestem posiadaczem e32. Jest w nim niestety kilka rzeczy do zrobienia i właśnie dlatego założyłem ten temat. Ponumeruje pytania, żeby było wam łatwiej odpowiadac (ewentualnie:) )


A więc tak:

1. Problem z silnikiem, otóż, mimo iż trochę benzyny w baku jest to czasami mam problem z odpaleniem, a jak odpali to po naciśnięciu gazu tak jakby się dusi. Dzieje się tak raczej na zimnym silniku na Pb, po przełączaniu na gaz silnik chodzi równo i jak należy. Co to może byc?

2. Panel sterowania klimatyzacji. Nie łapie się w nim zbytnio...ale wydaje mi się, że klima powinna bardziej chłodzic niż faktycznie chłodzi.... Ogrzewanie działa jak należy. Może wybieram coś zle? Nigdy nie miałem klimy i nie wiem jak to do konca działa. W każym razie, naciskam śnieżek, po obu stronach AUTO, i temp na minimum. I leci powietrze po prostu chłodne, tak jakby z dworu, ale nie jest tak chłodne jak powinno byc.

3. OBC. Pokazuje mi cały czas -35°, poza tym gdzieś znalazłem instrukcję że po naciśnięciu jednoczesnie 1000 i 10 powinno się cos tam zmienic... ale u mnie nic się nie dzieje. Ogółem też nigdy takiego OBC nie miałem, wiec gdyby ktoś miał linka z instrukcją co do czego służy:) Ja szukałem i nie moge znalezc.

4. Prawy fotel działa jak należy, ale fotel kierowcy niestety nie. Nie działa pompowanie ani podgrzewanie. Kabelki są popodpinane od dołu, ale przycisk od pompowania w ogole się nie świeci, a od pogdgrzewania się zapala normalnie, ale daje żadnego rezultatu jego naciśnięcie. Co to może byc? Czy po prostu jakieś bezpieczniki czy fotel jest zepsuty?

5. Wskaźnik ilości gazu nie działa. Zalewam gazu za 50zł i i tak jest pusto wg wskaźnika. Manualny na butli również nie działa - pokazuje rezerwe. Jakieś pomysły? :)


No i to by było na tyle, liczę na szybką odpowiedź, dzięki!!:)