Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Amortyzatory EDC

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    61
    BMW
    e32 740i
    Skąd
    Bydgoszcz

    Amortyzatory EDC

    Witam,
    Panowie mam następujący problem. Mam w aucie edc tył i przód. W kabinie przełącznik wogólę nie działa tzn. nie podświetla się i chodzi wogólę bez oporu ani żadnego kliknięcia czy przeskoczenia. Chciał bym doprowadzić to edc to działania i może podpowiedzieli byście na co zwrócić uwagę?? Może ktoś ma taki przełącznik na zbyciu? I pytanie jeszcze firma która regeneruje amorki ta w gdańsku nagengast ile czasu potrzebuje tak mniej więcej na regeneracje 2 tylnych??
    Bayerische Motoren Werke AG
    мой дорогой Чёрный бумер

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków

    Re: Amortyzatory EDC

    Cytat Zamieszczone przez Makaveli
    I pytanie jeszcze firma która regeneruje amorki ta w gdańsku nagengast ile czasu potrzebuje tak mniej więcej na regeneracje 2 tylnych??
    Które masz to EDC? I, II, III ?

    Nanegast regeneruje zawieszenia z Nivo, jednak Nivo + EDC to jeden układ więcej, masz potwierdzone informacje że regenerują też EDC?
    Czarne e32 w benzynie!


  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    61
    BMW
    e32 740i
    Skąd
    Bydgoszcz
    W nagengascie powiedzieli 300zł sztuka i bedzie dalej hulał na sport i komfort. Jakie edc nie wiem mam e32 z 92' bez nivo. powiedzieli tylko że golenie które wchodzą w amortyzator muszą być zdrowe.u mnie raczej są bo olej się nie leje.
    Bayerische Motoren Werke AG
    мой дорогой Чёрный бумер

  4. #4
    Vip Vip Awatar avecezarave
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    1,614
    BMW
    E32 740iL `93
    Skąd
    Mińsk Mazowiecki
    Blog
    27
    Mam takie pytanie czy komukolwiek udało się przywrócić EDC do dawnej formy w swoim E32? Dużo jest z tym komplikacji? Czy jeśli mam amortyzator z EDC ale być może ktoś kiedyś wymienił w nim sam amortyzator na zwykły to czy idzie to jeszcze zregenerować?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •