Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Wątek: Stroboskop light filmik

  1. #11
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,603
    BMW
    740iA e-32
    Skąd
    Rawicz Wlkp
    Blog
    1
    do 7er to pasje jak świni siodło życie to nie nsf

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Dawid7er
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    684
    BMW
    e38 730i
    Skąd
    Bełchatów
    Blog
    5
    pasuje nie pasuje, kwestia gustu, ale widzę że cokolwiek innego by się nie założyło do 7er prócz BBS-ów i ewentualnie BH to zaraz wiocha/nie pasuje i takie tam. Troszkę fantazji :D

  3. #13
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,603
    BMW
    740iA e-32
    Skąd
    Rawicz Wlkp
    Blog
    1
    bez obrazy ale wg mnie stroboskopy nie pasuja do niczego fantazji mi nie brakuje ale oprócz fantazji trzeba miec gust i styl a nie wiocha.pl .......

    tak bo widzisz e-32 to juz taki powoli youngtimer i pasuja mu własnie BH i BBS a nie gadżety z szybcy i wściekli ( jedyna fajne auto w serii tych filmów wg mnie to charger z perwszej części i pontiac z poczatku 3 :)

  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik Awatar grzechu4don
    Dołączył
    Jun 2011
    Posty
    530
    BMW
    E38 na gwincie w 20 calach
    Skąd
    Bydgoszcz
    jak komuś się podobają stroboskopy migotające rodem z choinek to i to się spodoba

    http://www.youtube.com/watch?v=2XyV6...eature=related

  5. #15
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,603
    BMW
    740iA e-32
    Skąd
    Rawicz Wlkp
    Blog
    1
    hahaha idealne ale nie pokazuj bo jutro będzie temat jak to do e-32 zaintemplować :)))

  6. #16
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Dawid7er
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    684
    BMW
    e38 730i
    Skąd
    Bełchatów
    Blog
    5
    Cytat Zamieszczone przez Zdzira 850I Zobacz posta
    bez obrazy ale wg mnie stroboskopy nie pasuja do niczego fantazji mi nie brakuje ale oprócz fantazji trzeba miec gust i styl a nie wiocha.pl .......

    tak bo widzisz e-32 to juz taki powoli youngtimer i pasuja mu własnie BH i BBS a nie gadżety z szybcy i wściekli ( jedyna fajne auto w serii tych filmów wg mnie to charger z perwszej części i pontiac z poczatku 3 :)

    no dobra ale my tu mówimy o e38 a nie e32

  7. #17
    Początkujący Użytkownik Awatar czarnulka
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    68
    BMW
    BMW 730iA e32 m30b30 manual 10.8=100km:-)
    Skąd
    nowa sol,opole,amsterdam
    fajne fajne sam tez posiadam stroboskopy z tym ze w halogenech i dosc powoli mruga fajnie byloby w rytm muzyki

  8. #18
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    2,061
    BMW
    750iL
    Skąd
    UK
    może miga powoli przez auto-check czyli komputer sprawdza sobie czy jest żarówka i nie jest przepalona podając bardzo niskie napięcie. CCFLom to wystarczy aby sobie co jakiś czas mrugnęły ;) żarówka nie zdąży.

    O stroboskopach było sporo pisane pare lat temu trzeba by odkopać. Policaj musiałby zobaczyć żeby się czepić ale byłaby to rewelacyjna opcja do wyprzedzania debili co blokuja lewe pasy seicento ;/

    Filmik pokazuje tylko wszelkie opcje przeciez nikt nie zaprogramuje sobie 20sekundowej sekwencji bez przesady. Ale fajne byłoby np. od srodka na zewnątrz i spowrotem :D jak w Knight Riderze xD

  9. #19
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    527
    BMW
    wiele
    Skąd
    Śląsk
    widze że zwolenników wiochy wśród nas nie brakuje ;) diody juz byly teraz pora na stroboskop... a neony ? do tego jakiś basik jeszcze założyć co by 'dobrą nute' bylo lepiej slychac we wsi, szyby obowiazkowo na czarno zaciemnić abyście mogli się poczuć trochę jak gangsterzy, ktorych dobrze znacie z amerykanskich filmów i git. A jak juz to wszystko macie to nie zapomnijcie wymieniać groźnych spojrzeń z innymi podobnymi sobie tjuningofcami spotkanymi na drodze :D
    Ostatnio edytowane przez dobrus ; 27-02-2012 o 12:23

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •