-
Początkujący Użytkownik
witka!moga byc za to odpowiedzialne katy sprawdz bo ja tak mialem koszt to 120 pln za ogladniecie dwoch.
sonda tez tak potrafi bo mam tak do teraz ale tylko na zimnym za duzo paliwa i zalewa silnik.
ale proponuje jechac na kompa koledzy z forum mi tak radzili i posluchalem,pojechalem i wszystko bylo jasne.ile ci teraz pali bo jak wiecej o jakies 3-4 litry to na 99% sondy.
przed naprawa mialem jakies 80-100 ps a po naprawie mam 200 napewno, moze troszke wiecej. :hah: jeszcze moze ale nie jestem pewien potencjometr przepustnicy nr.2 ten nizej bo masz dwa ale nie dokonca sie w tym orietuje.pozdrawiam z WRC!!!
Uprawnienia umieszczania postów
- Nie możesz zakładać nowych tematów
- Nie możesz pisać wiadomości
- Nie możesz dodawać załączników
- Nie możesz edytować swoich postów
-
Zasady na forum