Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Problem z mocą 730

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    2

    Problem z mocą 730

    witam, od kilku dni pojawił mi sie problem z moca w mojej 730, auto odpala jak najbardziej prawidłowo i jedzie normalnie , nagle traci moc i jedzie a raczej muli sie ,z tego co zauwazłyem problem jest w elektryce, po przejechaniu kilku kilometrów potrafi sama wracic do normalnej pracy, a nie raz musze sie zatrzymac i jak pochodzi na wolnych albo ja zgasze problem znika. Gdy przerywa przełczałem na benz i na gaz objawy sa takie same. Sprawdziłem świece i są nowe do tego mają normalny kolor pracy,Wczoraj zaliczyłem trase 600km i zrobił mi taki nr 2 razy.Jak mozna sprawdziic cewki.

  2. #2
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    stary sposob niewiem jak wyjdzie u ciebie, odkrec te pokrywy od swiec, poczekaj az auto zacznie ci tak szwankowac i odlaczaj kazda cewke pokolei i wyjdzie na ktorej niepracuje,

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    89
    witka!moga byc za to odpowiedzialne katy sprawdz bo ja tak mialem koszt to 120 pln za ogladniecie dwoch.
    sonda tez tak potrafi bo mam tak do teraz ale tylko na zimnym za duzo paliwa i zalewa silnik.
    ale proponuje jechac na kompa koledzy z forum mi tak radzili i posluchalem,pojechalem i wszystko bylo jasne.ile ci teraz pali bo jak wiecej o jakies 3-4 litry to na 99% sondy.
    przed naprawa mialem jakies 80-100 ps a po naprawie mam 200 napewno, moze troszke wiecej. :hah: jeszcze moze ale nie jestem pewien potencjometr przepustnicy nr.2 ten nizej bo masz dwa ale nie dokonca sie w tym orietuje.pozdrawiam z WRC!!!
    BMW !!!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •