Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: [ elektryka] Gasnące światła mijana tył

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    44
    BMW
    E32 735i
    Skąd
    Wrocław

    [ elektryka] Gasnące światła mijana tył

    Witam problem w tym iż gasną mi światła mijania z tyłu, reszta (kierunki, stop, przeciwmgielne) działają.. Razem ze światłami nie działa sterowanie centralnym z bagażnika więc musi być to jakoś powiązane tylko kto wie jak? I czym? Bezpieczniki pod maską ok reszte sprawdze jutro. Dodam tylko że po jakimś czasie wraca prąd na tył i światła działają razem ze sterowaniem centralnego z kluczyka.. Ktoś wie co to może być?
    Aha moduł LKM wymieniłem na inny i nadal to samo.. Dzięki za pomoc Pozdrawiam Dread
    Pozdro Dread!

  2. #2

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    44
    BMW
    E32 735i
    Skąd
    Wrocław
    Ale u mnie nie pojawia się żaden komunikat o braku świateł.. I co on ma wspólnego z tym że razem z brakiem prądu na światłach jest także brak prądu na siłowniku centralnego przy zamku w bagażniku?
    Pozdro Dread!

  4. #4
    Leszek VIP Vip Awatar siudema
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    1,833
    BMW
    było e32 m30b35 II89r będzie ...?
    Skąd
    Trzebnica -DeTRoit
    Cytat Zamieszczone przez Dread
    Ale u mnie nie pojawia się żaden komunikat o braku świateł.. I co on ma wspólnego z tym że razem z brakiem prądu na światłach jest także brak prądu na siłowniku centralnego przy zamku w bagażniku?
    Witam
    Prościej było by użyć ,,funkcji szukaj,, było dokładnie opisane ,nawet w kilku wariantach LKM
    Lepiej stracić sekundę w życiu , jak życie w ciągu sekundy






    http://dachy-trzcinowe.pl/

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    44
    BMW
    E32 735i
    Skąd
    Wrocław
    Dzięki Leszku za pomoc sprawdziłem opcje szukaj z LKM i posprawdzam wszystko i zobaczę efekty. Pozdrawiam Jarek

    Wymieniłem bezpieczniki na nowe (te które miały coś wspólnego ze światłami) oraz żarówki. Dodatkowo sprawdziłem ten przekaźnik i usunąłem zimne luty i jak na razie jest ok. Jak coś by się działo dam znać. Pozdrawiam
    Pozdro Dread!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •