Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: [ elektryka] WITAM MAM PROBLEM COS MI ROZŁADOWYWUJE AUTO

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    121
    BMW
    735
    Skąd
    wlkp

    [ elektryka] WITAM MAM PROBLEM COS MI ROZŁADOWYWUJE AUTO

    Witam

    mam problem coś mi rozładowywuje auto tzn. zostawiam auto dziś wieczorem pod domem jutro rano ide odpalam jade do pracy o godzinie 16 ide do auta i koniec prądu auto rozładowane:
    1. akumlator jest dobry
    2. auto ładuje
    3. gdy auto jest zamknięte w spoczynku pobór wynosi 0,07A lecz gdy otwore auto i zamkne na nowo to pobór jest 0,48A miernik podpinam szeregowo. lampki z bagażnika wypinam podczas pomiaru.
    4.jeszcze jedno gdy otwieram drzwi od kierowcy nie zapala się oświetlenie wnętrza a lampka dolna w drzwiach świci
    może ktoś pomóc w tym temacie pozdrawiam
    MIGL@NC

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Makaron
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    141
    BMW
    BMW E-38 740 IA 4.4
    Skąd
    Kraków
    auto się usypia około 20 minut więc poczekaj i sprawdź czy zejdzie do tego twojego wyniku 0,07 A

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    121
    BMW
    735
    Skąd
    wlkp
    wiem kolego ze musze poczekac az sie uspi najpierw jest ok 4.05 i spada stopniowo przez te 20 min i spadnie do 0,07 puzniej otwore zamkne i czekam kolejne 20 min nieaz dluzej i juz jest tlko 0,48 nawet jak poczekam godzine czy dwie

    pozdrawiam
    MIGL@NC

  4. #4
    Vip Vip
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    992
    BMW
    brak
    Skąd
    Kwiatkowice
    O ile dobrze pamiętam kiedyś był przypadek na forum, że akumulator rozładowywany był przez padnięte akumulatorki w telefonie. Może i u Ciebie ten problem występuje? Pod warunkiem, że w środku nie masz standardowego telefonu, tylko Motorolę albo jakiś inny. Musisz poszukać tego tematu, może ten trop coś pomoże ;)

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    68
    BMW
    E38 750IAL
    Skąd
    Warszawa
    spróbuj jeszcze pomierzyć ale nie z wypiętymi lampkami tylko na otwartym bagarku zatrzaśnij zamek....a lampki zostaw podłączone

  6. #6
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Cytat Zamieszczone przez ronin31
    spróbuj jeszcze pomierzyć ale nie z wypiętymi lampkami tylko na otwartym bagarku zatrzaśnij zamek....a lampki zostaw podłączone
    A dokładniej to wciśnij cycek w zamku (w klapie) śrubokrętem :) otworzyć go później można naciskając przycisk na zewnątrz klapy.
    To tzw symulowanie zamknięcia klapy bagażnika.
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    121
    BMW
    735
    Skąd
    wlkp
    dzisiaj sprawdzałem jeszcze raz i wychodzi na to że chyba tv z radiem mi ja rozładowywuje hmm jutro od rana się tym zajme pozdrawiam ;)
    MIGL@NC

  8. #8
    Początkujący Użytkownik Awatar tomi290
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    85
    BMW
    E 38 735 1998
    Skąd
    KBR
    Widać masz podobny problem jak kolega poczytaj tutaj- http://forum.7er.pl/-elektryka-jak-n...f403b42#228620
    Pozdrawiam Tomek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •