Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Webasto

  1. #1
    Początkujący Użytkownik Awatar klimas70
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    62
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    SZCZECIN

    Webasto

    Mam problem mój polega na tym że mam podgrzewacz silnika i nie działa, nie działał już zeszłej zimy. Byłem u fachowców od webasto i powiedzieli że podgrzewacz działa prawidłowo tylko nie ma zasilania ale tym oni się nie zajmują może ktoś ma jakieś pomysły tylko nie aso aku jest OK proszę o pomoc posiadam interfejs i program BMWINPA ale nie znam go zbyt dobrze i mam problemy z angielskim zwłaszcza technicznym :oops:
    klims

  2. #2
    Wladza klamie :)
    Ostatnio edytowane przez sylwek7 ; 25-12-2010 o 11:04
    Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci

  3. #3
    Początkujący Użytkownik Awatar klimas70
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    62
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    SZCZECIN
    Dokładnie na wtyczce z dwoma grubym przewodami nie ma napięcia według opisu na skrzynce z bezpiecznikami są dwa bezpieczniki bodajże 20 i 81 jeden jest sprawny a ten drugi 40A nie miał napięcia chociaż był cały ale jak byś coś znalazł był bym wdzięczny
    klims

  4. #4
    Wladza klamie :)
    Ostatnio edytowane przez sylwek7 ; 25-12-2010 o 11:04
    Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci

  5. #5
    Początkujący Użytkownik Awatar klimas70
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    62
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    SZCZECIN
    sylwek7, miałeś racje ja po prostu sprawdzałem tylko czy są sprawne a tu się okazało że wogule go nie było. ale to nie koniec problemu bo jak włożyłem bezpiecznik to od razu ruszyło a było na zewnątrz 10 stopni coś mi się wydaje że poprzedni właściciel dlatego go wyciągną.
    Od jakiej temperatury powinno się załączać??
    klims

  6. #6
    Wladza klamie :)
    Ostatnio edytowane przez sylwek7 ; 25-12-2010 o 11:05
    Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci

  7. #7
    Początkujący Użytkownik Awatar klimas70
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    62
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    SZCZECIN
    no to super Dziękuje bardzo
    klims

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik Awatar discovery
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    138
    BMW
    E38 730DA 2001r Titansilber metalic
    Skąd
    Chorzów
    Odnośnie webasto czy tylko bezpiecznik F50 jest za webasto odpowiedzialny ?? czy sa jeszcze jakieś inne jak tak to gdzie one sie znajdują ?? bo nr 81 raczej niema

  9. #9
    Początkujący Użytkownik Awatar klimas70
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    62
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    SZCZECIN
    Cytat Zamieszczone przez discovery
    Odnośnie webasto czy tylko bezpiecznik F50 jest za webasto odpowiedzialny ?? czy sa jeszcze jakieś inne jak tak to gdzie one sie znajdują ?? bo nr 81 raczej niema

    nr 81 to taki ogromny 40A i żeby go znaleźć to trzeba odkręcić pod maską tą pokrywę gdzie znajdują się bezpieczniki tylko tą dużą i jeszcze chyba 20 albo 21. szukaj w opisie coś w rodzaju haicung nie znam niemieckiego i nie wiem jak to się pisze ale coś mniej-więcej haicung albo podobnie i jeszcze jedno 40A bezpiecznik wątpię żeby ci poleciał, myślę że na nim wisi połowa urządzeń.
    klims

  10. #10
    Początkujący Użytkownik Awatar klimas70
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    62
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    SZCZECIN
    mam jeszcze jedno pytanie, moje webasto buczy i huczy ale nie dymi i trzymałem za rurki zaraz po odpaleniu i nic się nie działo bo ja macałem przez jakieś 3 min i nawet letnia się nie zrobiła a gdy przejechałem 0,5 km i były ciepłe ale obawiam się że nagrzało się od silnika. Moje pytanie brzmi czy powinno kopcić i jak szybko powinno zacząć grzać ?
    klims

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •