Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 29

Wątek: [ elektryka] Jak nie wyjmę bezpiecznika to auto się nie usyp

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    692
    BMW
    e38 m52 + LPG
    Skąd
    Jastrzębie Zdrój
    Cytat Zamieszczone przez Makaron
    ok ta informacja bardzo mi pomoże w ogarnięciu tematu, naprawdę wielkie dzięki za zainteresowanie tematem, jutro z próbuje i napiszę co i jak :)
    Wporzo ;) Napisz, co było przyczyną..
    w ten sprawdzimy czy to wina zmieniarki lub czytnika navi, ale stawiam, że czytnik navi pracuje.
    Biały

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    465
    BMW
    735 M62TUB35
    Skąd
    Zambrów
    a czy przypadkiem nie będzie to kłopot z telefonem, jeśłi takowy jest? Miałem podobną sytuację winny był fonik.

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Makaron
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    141
    BMW
    BMW E-38 740 IA 4.4
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez Danek25
    a czy przypadkiem nie będzie to kłopot z telefonem, jeśłi takowy jest? Miałem podobną sytuację winny był fonik.
    telefon jest na wyposażeniu i z tego co zauważyłem po każdym przekręceniu stacyjki na zapłon zaświeca się wyświetlacz telefonu na czerwono i miga dioda czerwona koło (TV),
    Możesz mi coś więcej napisać jak sprawdzić i ewentualnie wykluczyć nie usypianie się auta przez telefon.

  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    692
    BMW
    e38 m52 + LPG
    Skąd
    Jastrzębie Zdrój
    Cytat Zamieszczone przez Danek25
    a czy przypadkiem nie będzie to kłopot z telefonem, jeśłi takowy jest? Miałem podobną sytuację winny był fonik.
    jest taka opcja, jeżeli faktycznie ma telefon..
    Gdy w słuchawce sypnie się akumulatorek, będzie ciągle go doładowywać.
    Biały

  5. #15
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    121
    BMW
    735
    Skąd
    wlkp
    Witam

    i co kolega usunął usterke?? bo mam podobna sytuacje jak wyciagne bezpiecznik jest ok ale radio tv nie działa wiec pytam kolegi by nie potrzebnie nie szukać i nie cudować

    pozdrawiam

    z góry dziekuje za informacje ;)
    MIGL@NC

  6. #16
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Makaron
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    141
    BMW
    BMW E-38 740 IA 4.4
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez E38MIGLANC
    Witam

    i co kolega usunął usterke?? bo mam podobna sytuacje jak wyciagne bezpiecznik jest ok ale radio tv nie działa wiec pytam kolegi by nie potrzebnie nie szukać i nie cudować

    pozdrawiam

    z góry dziekuje za informacje ;)
    ....kurcze chwilowo nie miałem czasu żeby zrobić według podpowiedzi białydaro może kolega spróbuje sposobu. Póki co, co wieczór wyjmuje felerny bezpiecznik

  7. #17
    Vip Vip Awatar ArekLand
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    747
    BMW
    E38 2.8i "Zender"
    Skąd
    Leszno
    Ja również mam co jakiś czas ten problem. Słuchawkę telefonu odłączyłem i podejrzewam, że winny jest tuner TV. W moim przypadku jak zacznie wariować monitor migać, nie działać poprawnie) to na Bank parkując muszę bezpiecznik wyjąć i włożyć go ponownie i na kilkanaście tygodni jest OK. Aha czytnik navi (MK1) również odłączyłem, ale nie podłączyłem nigdzie tych kostek czy to Błąd ?

  8. #18
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Makaron
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    141
    BMW
    BMW E-38 740 IA 4.4
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez ArekLand
    Aha czytnik navi (MK1) również odłączyłem, ale nie podłączyłem nigdzie tych kostek czy to Błąd ?
    powiem ci ze jak ja u siebie wypiąłem czytnik Navi (kostki luznie niebieska i różowa) to monitor tylko mi mrugał(nie działał poprawnie), wiec dlatego w moim przypadku muszę zrobić według wskazówek podanych we wcześniejszym poście.

  9. #19
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    121
    BMW
    735
    Skąd
    wlkp
    ok bede próbował wg. wskazówek pozdrawiam
    MIGL@NC

  10. #20
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Cytat Zamieszczone przez bialydaro
    Cytat Zamieszczone przez Makaron
    dzięki za rady będę próbował, tylko powiedz mi jeszcze jedno mianowicie te wtyczki które wypnę z navi mam wpiąć do tunera radia? tak na głupi rozum zamąć obwód? żeby reszta działała?
    Kolego, teraz obraz na monitorze idzie z navi.. odepnij dwie wtyczki z navi, i te wtyczki co wyciagles z navi, podłącz bezpośrednio do TUNERA TV, dokłądnie zamknąc obwód, pomijając navi..
    Gdy wszystko zadziała, na monitorze zniknie funkcja Navi, sprawdzisz wtedy sobie czy usypia się samochód. Po podłączeniu tak jak było prędzej, opcja Navi znów pokaże się na TV :)
    A gdyby winna była zmieniarka to po jej odpięciu też należy jakoś zamknąć obwód? Czy tę się po prostu odpina i cześć?
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •