Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 25

Wątek: mam pytanie

  1. #1
    Początkujący Użytkownik Awatar PatricK
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    25
    BMW
    DODGE RAM 1500
    Skąd
    wielkopolska

    mam pytanie

    Witam wszystkich... Otóż kupiłem wczoraj poprzez kup teraz felgi na aukcji : http://allegro.pl/lefgi-z-oponami-do...312541448.html do bmw na zimę... dziś koleś do mnie dzwoni i mówi : "ale wie pan, że to jest cena za sztukę"....

    Na moje nie ma nigdzie napisane, że cena jest za sztukę i nawet z opisu aukcji można wywnioskować, że cena obejmuje komplet... chcę do niego jechać i mimo wszystko odebrać fele za cenę 250 zł...

    Jak myślicie ? mam szanse ?

  2. #2
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,251
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Jak nie, to postrasz go że złożysz zawiadomienie do allegro. Jeśli koleś prowadzi poważną firmę to żal mu będzie spalić sobie taki serwis aukcyjny. Jeśli masz do niego blisko to jedź, jeśli nie to spróbuj mu wytłumaczyć przez telefon, że to jego wina że dał ciała z opisaniem aukcji, ale jak się uprze to i tak ci ich nie da. Na wszelki wypadek weź ze sobą z dwóch rosłych kolegów ;)

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    132
    BMW
    K100RS, E65 730D
    Skąd
    ZKL
    Cytat Zamieszczone przez tuczi77
    Jeśli koleś prowadzi poważną firmę to żal mu będzie spalić sobie taki serwis aukcyjny.
    Koleś na 3 transakcje ma 1 negatywa. To chyba nie jest poważna firma, tym bardziej, że dalej oferuje 4 stalówki z dobrymi oponami do BMW za 150 zł. Myślę, że szkoda fatygi, aby użerać się o te "MISZELINY"

    Pozdr.

  4. #4
    Vip Vip Awatar Marecki7er
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2,307
    BMW
    e32 740iA M62B44
    Skąd
    Wrocław
    To raczej nie jest poważna firma, konto świeże. Postrasz go allegro a jak będzie uparty to zgłoś sprawę do allegro, a oprócz tego powiedz że kupisz sobie inne koła ale złożysz zawiadomienie do sądu bo nie lubisz jak ktoś Cię oszukuje. Myślę, że powinno pomóc :) Aha jak sie dogadasz i pojedziesz do niego to też weź tych dwóch kolegów :D

  5. #5
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,286
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Weź kilku więcej bo nie wiesz co na miejscu może Cię spotkać ;) Już raz do mnie tak przyjechali a nawet nie wiedzieli o co chodzi a tu zonk ;D

    Zgłoś do allegro.W opisie nie zaznaczył że to cena za sztukę więc niech się teraz buja jak nie potrafi jasno napisać opisu.

    No a jak to nic nie da to odpowiedni komentarz walnij na listę jego i trzeba szukać dalej bo szkoda głowy sobie zawracać....

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Cychol
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    751
    BMW
    R 1200 RT
    Skąd
    się biorą dzieci?
    zgadzam się nie ma co z kolesiem dyskutować, postaraj się odebrać to co wygrałeś na licytacji, tylko nie zapomnij giwery... :503: ;D

  7. #7
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    34
    PatricK, ja jestem z bydzi moge z tobą podjechać na dwie 7er to się ze strachu posra w gacie trzeba tempić gnojówe

  8. #8
    Vip Vip
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1,677
    BMW
    e32 735ia + dupowóz :D
    Skąd
    mazury
    Blog
    21
    jak by 3 kolesi przyjechało do mnie 3-ma autami to bym się chyba położył ze śmiechu ;D

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik Awatar BRABUS
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    864
    BMW
    E32 735iL & Espace4 & K1200RS ;)
    Skąd
    Mwek
    ja bym wzial 4, to po jednej feldze to jednego auta.... <lol2>
    http://7er.pl/signaturepics/sigpic2642_1.gif

  10. #10
    Początkujący Użytkownik Awatar PatricK
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    25
    BMW
    DODGE RAM 1500
    Skąd
    wielkopolska
    heheh... to może Panowie zrobimy sobie mały spot 7er w Toruniu ?

    hahah... w niedziele jadę na giełdę do bdg, więc do Trounia będzie blisko... a gdyby to nie podziałało to wtedy będziemy straszyć, a gdy przyszedł do mnie meil od allegro - to jest jak byk napisane "kupiłeś komplet przez kup teraz". Ryzyko nie zaszkodzi... choć raz już miałem przypadek, że zakupiłem samochód audi a6 95r za ok 10 zł przez kup teraz, ale to nawet allegro mi odrzuciło... ale tutaj myślę, że da się coś zrobić :)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •