Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Problem z telefonem.

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    2

    Problem z telefonem.

    Witam, mam problem z telefonem, mianowicie, po włozeniu do czytnika wyskakuje napis, sim prufen, przed włozeniem jest sim eingeben. Kupiłem karte simplusa i karte orange... jednej i drugiej nie czyta, na telefonie jest zapalona kontrolka (czerwone, przekreślone kółko). Miał ktos taki problem? Problem z anteną ? Te telefony maja SIMLOCKA?

    Nie wiem za co sie zabrac, gdzie problem :/

  2. #2
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    Po pierwsze witam na forum !

    Takim naszym malym zwyczajem - nowi uzytkownicy powinni sie najpierw przedstawic w odpowiednim dziale, troche tak niekulturalnie - od razu zasypywac pytaniami, a tak najpierw pre slow o sobie - i wszystko bedzie inaczej wygladac.


    Co do telefonu - temat byl juz poruszany na forum pare razy, wystarczy uzyc funkcji szukaj, a do dalszej diagnozy przydalyby sie informacje takie jak - rocznik, jaki telefon, gdzie znajduje sie czytnik ........

    Pozdrawiam !
    Pozdrawiam, Sebek

    Masz pytanie lub problem odnośnie funkcjonowania forum, współpracy ...
    Proszę o kontakt ze mną .!


  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    2
    Witam :)

    O zwyczaju nie wiedziałem :)

    Jesli chodzi o BMW to jest to auto mojego wojka, a on i internet to pomyłka :D

    Chce mu pomoc, jesli ma taki telefon w samochodzie to dlaczego ma tylko "być" :)

    Jest to BMW 740, kurcze rocznik? nie wiem...

    Czytnik kart jest pod słuchawką, kiedy slot na karte jest pusty (brak karty) jest napisane aby włozyc karte... kiedy sie włozy karte jest napisane "simkarte prufen" czy li sprawdzic karte. To co na forum znalazłem, to ze te czytniki pod sluchawką są na stare karty? I czytnika w bagazniku brak...

    A jak sprawdzić typ sluchawki??

    Z tego co pamietam to pali sie tam pomarańczowe koleczko, pozniej jest zielona sluchawka(pali sie tylko przy właczeniu), następnie czerwone kółko ktore jest przekreślone i wydaje mi sie ze to jest przyczyna, ale oczywiscie tylko mi sie wydaje :)

    Wojek sprawdzał to z innymi BMW takie same,, ten sam rocznik... brał karty z tamtych aut wsadzał w swoj slot i problem pojawiał sie nadal.

    Co moge sprawdzic jeszcze?

    Bardzo dziekuje za pomoc :)

  4. #4
    Vip Vip
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    950
    BMW
    e38 750iL, e66 750iL :)
    Skąd
    Tychy, Śląsk
    wsadz tą kartę tylko plus lub era (wszystkie odmiany tych sieci) do czytnika w bagażniku.. jest za zmieniarką navi. Miałem tak samo ale w e39.. karty w słuchawce nie czytała a z bagażnika poszła bez problemu.

  5. #5
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,152
    BMW
    BMW 7系列
    Skąd
    ワルシャワ
    I na litość - słowo "wujek" piszemy przez u...
    No chyba że wojek = mały woj (taki z drużyny Mieszka I)
    '00 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '96 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '91 Mercedes-Benz 560SEC, perlmuttgrau

  6. #6
    joka
    Gość
    popatrz na zdjecia i poszukaj w bagazniku centralki (to czarne co wystaje z niego karta tak tak)
    u mnie jak widac jest wsadzona do centralki duza karta "tak tak"
    spotkalem sie tez z sytuacja ze auto nie czytalo kart idei i simplusa ale czytalo tak tak i heyah - nie wiem od czego to zalezy, simlocka nie bylo na pewno bo czytalo tez niemieckie karty.
    najpierw popatrz czy jest u ciebie centralka w bagazniku.






  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    120
    BMW
    740iA
    Skąd
    Płock-Drobin
    witam ja mam podobny problem jak już dopasowałem karte plus gsm i wkładam ją do czytnika pod słuchawką to chce pin a jak juz wpisze to wyskakuje mi napis NIGCHT STANDARD co mam dalej robić

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •