Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: zapach benzyny w przewodzie od ODMY (Analiza spalin)

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    692
    BMW
    e38 m52 + LPG
    Skąd
    Jastrzębie Zdrój

    zapach benzyny w przewodzie od ODMY (Analiza spalin)

    Witka.. Panowie, ostatnio zmieniłem Odme w swojej 728, dziś ściagłem przewód plastykowy nr: 1
    http://www.realoem.com/bmw/showparts...87&hg=11&fg=15

    i wsadzając palec do dziury od strony vanosa, było wilgotno, po zapachu czuć benzyne.. czy jest dobrze? Dodam, że niekiedy jak przegazuje bulknie mi z wydechu, tak jak maja sportowe wozy.. mam się martwić :)?

    Czy któryś z forumowiczów mógłby sprawdzić czy w swojej też tak mają ?
    Biały

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    692
    BMW
    e38 m52 + LPG
    Skąd
    Jastrzębie Zdrój
    lipa
    Biały

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Siudmy Irl
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    630
    BMW
    E38 728i
    Skąd
    IRL
    Nie powinno tak byc. Stawiam na uszkodzony wtryskiwacz, lub walnieta sade. Analiza spalin sie klania. Sprawdz kompresje, moze na pierscieniach puszcza

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    692
    BMW
    e38 m52 + LPG
    Skąd
    Jastrzębie Zdrój
    Cytat Zamieszczone przez Guralbmw
    Nie powinno tak byc. Stawiam na uszkodzony wtryskiwacz, lub walnieta sade. Analiza spalin sie klania. Sprawdz kompresje, moze na pierscieniach puszcza
    jezdze kolego na gazie, analize postaram sie wykonac, a jezeli bedzie zła to znaczy, że sonda? pozdrawiam
    Biały

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    692
    BMW
    e38 m52 + LPG
    Skąd
    Jastrzębie Zdrój
    Cytat Zamieszczone przez Guralbmw
    Nie powinno tak byc. Stawiam na uszkodzony wtryskiwacz, lub walnieta sade. Analiza spalin sie klania. Sprawdz kompresje, moze na pierscieniach puszcza
    Kolego, kompresje mierzyłem powyzej 12 na wszystkich, dziś byłem na analizie sspalin w stacji diagnostycznej, diagnosta powiedział, że jeszcze nie miał tak dobrego wyniku na LPG jak i na BP.. tam gdzie dopuszcalne było 0,5 ja miałem 0.07 (nie wiem czego) na tym monitorze była też sonda i jeszcze coś, też elegancko powiedział, że w perfekcyjnym stanie..
    Dodam, że na OBC spalnie pokazuje 18L :/ auto ma muła, ale nie zawsze czasem jakby dostawał dużo więcej mocy.. pzdr
    Biały

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •