Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: problem na felgach 20 cali

  1. #1

    problem na felgach 20 cali

    witam.pytanie głównie kieruje do posiadaczy e38 którzy jezdza na felgach 20 cali.jak zakladam swoje 20 cali z oponkami 235/35/20 to przy 80 km/h wszystko sie trzesie.najbardziej kierownica .do tego cos stuka w tylnym zawieszeniu.przy 17 tez troche trzesie ale zdecydowanie mniej.jaka moze byc przyczyna.jak wam panowie jezdzi sie na 20 calach??

  2. #2
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,316
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Najpierw sprawdź czy masz dobry otwór centrujący na felgach. Jeśli OK to posprawdzaj zawieszenie: tuleje wahacza, końcówki drążków etc. I jeszcze jedno: używaj opcji "SZUKAJ". Temat był poruszany już wiele razy.

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar DoDominik
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    503
    BMW
    e32 m30b30 88'
    Skąd
    Kluczbork
    Blog
    9
    Ja proponuję wybrać się na Stację kontroli pojazdów tam panu zapłacić parę groszy i niech wszystko do porządku " przeczepie "

    ________________________________________

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik Awatar adamowizna
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    185
    BMW
    e38 728i
    Skąd
    Trójmiasto
    też tak miałem (bez stukania) pierścienie centrujące kupiłem i żadnych wibracji już nie było.
    Radośc z Jazdy :)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •