witam.pytanie głównie kieruje do posiadaczy e38 którzy jezdza na felgach 20 cali.jak zakladam swoje 20 cali z oponkami 235/35/20 to przy 80 km/h wszystko sie trzesie.najbardziej kierownica .do tego cos stuka w tylnym zawieszeniu.przy 17 tez troche trzesie ale zdecydowanie mniej.jaka moze byc przyczyna.jak wam panowie jezdzi sie na 20 calach??


Odpowiedz z cytatem
Radośc z Jazdy :)