Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 43 z 43

Wątek: carbon e e38 - ocencie sami

  1. #41
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    185
    lepiej bylo pomalowac pseudodrewienko na czarny polysk
    a drewienko w e38 w niektorych wersjach wyglada jak okleina z dawnych komunistycznych segmentow zwanych "koszalinskimi"

  2. #42
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,240
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    Jak dla mnie tragicznie to wygląda, nie podoba mi się tunel środkowy, a to dlatego, że okleiłeś też przyciski, obramówki przycisków, a także zakleiłeś te wgłębienia w popielniczce i schowku pod podłokietnikiem.
    Tak samo gałkę, widziałbym raczej całą w skórze w tym przypadku, wtedy zupełnie inaczej by się to komponowało.
    Na fotkach sama folia trąca tandetą z E46, jakby to było zrobione tak jak na w tej e34 co ktoś wrzucił to byłby zupełnie inny efekt, a podejrzewam, że nie musi to być prawdziwe włókno węglowe, a kwestia dobrej folii + kumaty lakiernik i efekt będzie.
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms

  3. #43
    Zaawansowany Użytkownik Awatar _michaś_
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    263
    BMW
    730i
    Skąd
    Ruda Śląska
    poszukajcie gdzies moich fot w foli z karbonu ;) bylo wszystko zrobione cacus glancus do pierwszego monetu zanim w aucie bylo ponad 50stopni i folia sie wybablowala, ja zastosowalem to bo jasne drzewo mnie strasznie draznilo! ale teraz mam ciemne i jest tak jak byc powinno. mozemy sie tu licytowac o koncowkach brewkach shadowline'ie itd kazdy robi jak mu sie widzi prawda? mysle ze bardziej autorowi chodzilo o pokazanie wykonania i ocenienie tego niz o to co komu jak pasi. ja mialem dol szary deske czarna z karbonem swiezym wygladalo to calkiem calkiem nawet przejechalo dwa zloty i ludzie sie zachwycali, coz z tego jak przyszlo slonko i wyprostowalo pomysl. jestem tez tego zdania ze trzeba by to wykonac w prawdziwym carbonie.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •