Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26

Wątek: problem z prędkością w e38 - pomóżcie

  1. #21
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Cytat Zamieszczone przez michal-bmw
    witam.moze ktos powie jaka jest przyczyna mojej usterki.do tej pory jezdzilem na kołach 255/45/17 i potrafilem zamknąc licznik mojego bmw 740.teraz załozylem koła 235/35/20 przód i 275/40/20 tyl i max predkosc mojego auta to 160-170km/h
    Boże widzisz i nie grzmisz od czego Ty zakładasz felgi od golfa, że takie ogumienie dobierasz??

    Załóż odpowiednie ogumienie, dobierz odpowiednie ciśnienia i powinno się jeździć dobrze to chyba, że przy okazji masz obniżone na maksa zawieszenie to komfortu raczej nie będziesz miał nigdy.
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  2. #22
    problemu juz sie pozbylem.sprzedalem dzis te felgi i zamowilem juz nowe 18 cali z oponami 235/50/18 .myslicie ze ten rozmiar jest ok???

  3. #23
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    18
    Cytat Zamieszczone przez michal-bmw
    ok panowie wszystko juz jest ok.dzieki za pomoc

    jeszcze jedno pytanie do was panowie.przy predkosci ok 80 km/h trzesie mi strasznie cala kierownica i czuc na podlodze auta ze cos nim trzesie.na tych 20 calach to bylo bardzo czuc ale jak teraz zalozylem te 17 cali dalej jest to czuc tylko słabiej.mam tydzien temu zalozone nowe amory kyb przód i wahacze wiec to chyba nie zawieszenie..co moze byc przyczyną??
    kurde juz kombinuje jak sie da zeby jezdzic na tych 20calach ale boje sie ze to auto mi sie rozpadnie..inni maja 20 i jakos jezdza a u mnie sie nie da

    wyważ koła + sprawdź ciśnienie w oponach


    pewnie już to zrobiłeś ale warte przypomnienia :)

  4. #24
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    213
    BMW
    M62B35 iA.
    Skąd
    Podkarpacie.
    Panowie a co na to ABS przy różnych średnicach kół,pewnie też błądzi...

  5. #25
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    692
    BMW
    e38 m52 + LPG
    Skąd
    Jastrzębie Zdrój
    kiedyś złapałem gume, miałem 225/55/16 pozyczyłem od znajomego koło na dojazd też 16'' z 7er ale miał 235/55/16 gdy założyłem, nie działał ABS i ASC, skrzynia weszta w tryb awaryjny, ASC przezucał biegi tylko do 3.. także rozmiar ma wielkie znaczenie
    Biały

  6. #26
    Zaawansowany Użytkownik Awatar royal
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    208
    BMW
    BYLO e39 540i E38 740i E46 330Ci JEST E65 745i
    Skąd
    Skocżów
    235/50r18 to ori rozmiar 255/45r18 tez.....ja kupilem auto na 235/40r18 przod a 255/45r18 z tylu i odpukac nie ma bledow ale wieeem, wieem musze to zmienic ale to dopiero na lato bo terz juz zimowki:)
    ...Pełny Serwis AUTOKLIMATYZACJI....

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •