Witam wszystkich !!!
Mam na imie Błażej ,mieszkam w Bytomiu.
Moj nick bierze sie z niespelnionego (jak narazie) pragnienia posiadania wiadomej marki ... :)
Choroba "BMW" zaczela sie rozwijac na poczatku 2001r. kiedy to stalem sie posiadaczem E-34 525i (diamant shwarz),po 3 latach doszedlem do wniosku ,ze to jest tylko polsrodek :) wiec przesiadlem sie na E-32 730i (royal blau) - ten zwiazek trwal do grudnia 2007.W styczniu przesiadka na E-38 740iA '98r (arctis slieber).
Do tej pory sporadycznie bralem udzial w dyskusjach na forach glownie ze wzgledu na brak czasu ,spowodowany "intensywna dzialalnoscia zawodowa :) " Jednak mam nadzieje ,ze to sie zmieni.
Na przestrzeni kilku lat podczas ktorych jestem dosyc blisko zwiazany z pojazdami Bavarskiego koncernu zdobylem jakis tam malutki bagaz doswiadczen ,ktorym chetnie sie podziele z pozostalymi uzytkownikami forum.



A to moj byly :










I Obecny :



























Te dywaniki w srodku nie sa elementem tuningu :hah: Jest to casowe rozwiazanie na dana pore roku ,ze wzgledu na dziewiczy stan fabrycznych dywanikow na ktore az zal nadepnac :)

Srebrna jest "swierza" mam w planie kilka malych zmian w wygladzie ktore wprowadze do rzeczywistosci nie bawem ... :)