Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 33

Wątek: Nieuczciwy sprzedawca z Allegro

  1. #1
    Vip Vip Awatar Mariusz735i
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    397
    BMW
    E38 740iA, było E32 735i
    Skąd
    Cyców, lubelskie

    Nieuczciwy sprzedawca z Allegro

    Witajcie
    Niestety naciąłem się na nieuczciwego sprzedawcę na Allegro - ManOfFaith z Lubina (nie Lublina) wszystkie części do BMW. Jak już zalicytowałem to wszystko było ok. Rozmawialiśmy przez telefon, odpisywał na smsy. Niestety po kilku dniach zero odzewu. Może też wśród kolegów ten Pan kogoś oszukał, a może zna ktoś tego Pana? W poniedziałek zgłaszam sprawę na Policję. A nie wiecie co w takich przypadkach robi Allegro?
    Pozdrawiam :)

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar makister
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    208
    BMW
    BMW 728iA '98
    Skąd
    okolice Łeby
    konto zawieszone,także nie tylko Ty chyba jesteś ofiarą
    zgłoś sprawę do allegro

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Cychol
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    751
    BMW
    R 1200 RT
    Skąd
    się biorą dzieci?
    Jeżeli kupiłeś coś za więcej niż 400,- to po zgłoszeniu na policji weż potwierdzenie zgłoszenia i wypełnij formularz na Allegro, zwrócą Ci pieniądze. Mój syn w zeszłym roku został oszukany przy kupnie na Allegro PS3, po 3 czy 4 miesiącach oddali mu kasę.

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    692
    BMW
    e38 m52 + LPG
    Skąd
    Jastrzębie Zdrój

    Re: Nieuczciwy sprzedawca z Allegro

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz735i
    Witajcie
    Niestety naciąłem się na nieuczciwego sprzedawcę na Allegro - ManOfFaith z Lubina (nie Lublina) wszystkie części do BMW. Jak już zalicytowałem to wszystko było ok. Rozmawialiśmy przez telefon, odpisywał na smsy. Niestety po kilku dniach zero odzewu. Może też wśród kolegów ten Pan kogoś oszukał, a może zna ktoś tego Pana? W poniedziałek zgłaszam sprawę na Policję. A nie wiecie co w takich przypadkach robi Allegro?
    Pozdrawiam :)
    Witaj..! Kolego. ja kupiłem u niego boczki i takze sie nie odzywa;/ takze moze razem wiecej cos zdziałamy!! wygralem aukcje w niedziele, we wtorek odebral i powiedzial ze wysle "jeszcze dziś" , teraz nie odbiera w ogole telefonu.. ja także oddam sprawe na policje.
    PS. wpłaciłem pieniazki po przez "płace allegro"

    Dodam, że to jest gówniarz.. ma 19 Lat. Dowiedziałem się po swojemu kto to taki, tu daje linki do jego zdjęc i kont na portalach!

    http://www.fotka.pl/profil/ManOfFaith
    http://nk.pl/#profile/968624
    http://pl-pl.facebook.com/people/Pat...00001065857856
    Biały

  5. #5
    Vip Vip Awatar Marecki7er
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2,307
    BMW
    e32 740iA M62B44
    Skąd
    Wrocław
    To coś się zmieniło jeżeli oddali kase za konsole, kiedyś kupujący był ubezpieczony na 300zł.. ale to dobrze. Trzeba cierpliwości i nie można odpuścić, policja z tego co wiem jest cięta na oszustów z allegro.

  6. #6
    Vip Vip Awatar artas270
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    332
    BMW
    Bmw 740i 4.4l
    Skąd
    Gdańsk
    Ja u gościa licytowałem lampki w drewnie do e38.Jak się aukcja zakończyła i je wylicytowalem zero odzewu z strony tego gościa telefon też milczał.Napisałem e mail bez odpowiedzi z jego strony.Przelewu żadnego mu nie wysłałem bo coś przeczuwałem że to jakaś podpucha.Zadzwonił do mnie po 1.5tyg w sprawie tej licytacji więc mu podziekowałem bo lampki już miałem zamowione u kolegi Tirona.Ale z rozmowy gościu nie protestował że ich nie wezme powiedział ok i tyle,pytałem go czemu miał telefon wyłączony mówił że miał pilną sprawe za granicą i to dlatego.

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    212
    BMW
    ...
    Skąd
    ...
    My zastanawialiśmy się nad stolikami http://allegro.pl/stoliki-lusterka-w...266964010.html ale coś nam nie pasowało z tym że po pierwsze niby beżowe a te na zdjęciach siwe no i żywcem ściągnięte zdjęcie samochodu Rosy, który w tym czasie wystawiał swoją 7er na alledrogo. Przeczucie było dobre, że coś jest nie tak z aukcją i przede wszystkim ze sprzedającym :/

  8. #8
    Vip Vip Awatar Jakub
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    6,783
    BMW
    BRAK
    Skąd
    Wlkp.Zduny k.Krotoszyna
    Jeśli wiecie kto to ,to macie go już w garści... sprawa prosta do załatwienia. Puk puk : kto tam? Moje zdanie w tym temacie : przedstawić gestykulacyjnie że źle zrobił- a zrobił celowo z 'nas' idiotów..

    B.-ądź M.-arce W.-ierny
    Opel Signum
    BMW jeszcze kiedyś kupię ;p

    Ex- BMW e28 524td, e38 728i,e66 735LI , e36 316i 1.9 compact ,e46 M3 SMG ;)

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    692
    BMW
    e38 m52 + LPG
    Skąd
    Jastrzębie Zdrój
    Cytat Zamieszczone przez Jakub
    Jeśli wiecie kto to ,to macie go już w garści... sprawa prosta do załatwienia. Puk puk : kto tam? Moje zdanie w tym temacie : przedstawić gestykulacyjnie że źle zrobił- a zrobił celowo z 'nas' idiotów..
    dobrze piszesz.. tyle, że mam do gościa 250km.. chyba, że zrobi się jakiś spot w LUBINIE :P.. Póki co, chce odzyskać pieniazki swoje.. więc dziś głosze sprawe na allegro, a jutro ide na policje.. Wkurzył mnie koleszka dlatego szukałem danych o nim.. i fot.. Pozdrawiam
    Biały

  10. #10
    użytkownik Awatar tomassi99
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    279
    BMW
    e38
    Skąd
    Biłystok
    Cytat Zamieszczone przez artas270
    Ja u gościa licytowałem lampki w drewnie do e38.Jak się aukcja zakończyła i je wylicytowalem zero odzewu z strony tego gościa telefon też milczał.Napisałem e mail bez odpowiedzi z jego strony.Przelewu żadnego mu nie wysłałem bo coś przeczuwałem że to jakaś podpucha.Zadzwonił do mnie po 1.5tyg w sprawie tej licytacji więc mu podziekowałem bo lampki już miałem zamowione u kolegi Tirona.Ale z rozmowy gościu nie protestował że ich nie wezme powiedział ok i tyle,pytałem go czemu miał telefon wyłączony mówił że miał pilną sprawe za granicą i to dlatego.
    A ja na lampki od niego czekam ponad 2 tygodnie. Dobrze że płatne przy odbiorze...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •