Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 33

Wątek: Nieuczciwy sprzedawca z Allegro

  1. #21
    Doświadczony Użytkownik Awatar rodzinabmw
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    3,221
    BMW
    było 730i V8 manual SATIN CHROME co mnie pokusiło by je sprzedać???
    Skąd
    okolice Sulechowa
    Cytat Zamieszczone przez bialydaro
    Spór na allegro założony.. jutro na policje zgłaszam.. zobaczymy, co z tego będzie.
    Konto jest na jego Mame założone i dzoniłem do niej, odebrał jakiś gość "Ojciec złodzieja" przedstawiłem sprawe, a on do mnie, że mam dzwonić na drugi numer ten co podany w aukcji, ja na to, że nie odbiera syn w ogole telefonu, a koles do mnie, że pewnie pracuje, ja na to, jak pracuje 24H? jak dzownie dziennie o różnych godzinach.. a koleś, że on mieszka na wiosce i może nie mieć zasiegu.. Jeba** Już mi nerwy puszczaja,,
    szkoda zachodu, złóż zawiadomienie na policje, na allegro i po zawodach, skoro jego rodzice tak podchodzą do tego to widać innego sposobu nie ma.
    Kontaktował sie z Wami poprzez GG?

  2. #22
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,240
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    W przypadku takich incydentów nie ma czegoś takiego jak niska szkodliwość czynu. To nie podpada pod kradzież, a pod wyłudzenie, więc nawet w sprawie boczków za parę złotych można złożyć zawiadomienie, a jak jeszcze się doda, że jest kilka innych osób w innych częściach polski to tym bardziej temat się ruszy.

    Szajboos miał podobny problem, ale ze skrzynią basową, koleś jak dostał wezwanie na policję to nagle okazało się, że kasę da się zwrócić w ciągu paru dni :hah:
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms

  3. #23
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    653
    BMW
    E65 735
    Skąd
    Poznań
    u mnie na szczęście tylko zakupił towar ( nie zapłacił ) aukcja nr. numer 1254012984

  4. #24
    Leszek VIP Vip Awatar siudema
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    1,833
    BMW
    było e32 m30b35 II89r będzie ...?
    Skąd
    Trzebnica -DeTRoit
    To wszystko pikuś, poczytajcie jedną z historyjek ,a mam tego wiele
    Treść wiadomości:
    -prosze pana nie dość ze nie mogłem doprosić się o wysłanie paczki za pobraniem bo zależało mi na czasie to jeszcze zawiadamiasz o coś allegro ze się z toba nie kątaktuje widze ze jesteś jakimś początkującym sprzedającym na tym allegro i utrudniasz zycie a piniądze wpłaciłem w popszedni piątek i mam na to kwit i moje pytanie czy pieniązki zostały już zaksięgowane na twoim kącie bo do tej pory już powinn dotrzeć a ty już powinieneś słać mi paczke bo samochód mam u mechanika i czekam na te twoje zawory jesli jeszcze bedzie coś nie tak to ja zadzwonie na allegro i cię zblokują jako sprzedającego ale na tym zecz nie polega poprostu powino być wszystko spiewająco pozdrawiam i czekam na otpowiedz pozdro człowieku
    -WIĘC CZUŁEM OBOWIĄZEK ODPISANIA
    Witam
    Jak narazie Twój przelew nie dotarł,i nie strasz mnię człowieczku jakimiś telefonami,NA AUKCJI JASNO JEST OKREŚLONA FORMA WYSYŁKI ,a po za tym taki jest tok postępowania z mojej strony jeśli chodzi o kupującuch z fantazją.....
    Dostałem szybką odpowiedź ,tylko nie mogę tego odszyfrować :hah:
    Treść wiadomości:
    -nie wiem o jaką fantazje ci chodzi ale widze ze dotchneło cie to ale odrazu mówie ze pieniązki wysłałem poprzez pocztę 05.11.2010 roku mam na to kwit a pozatym zgłosim juz na allegro może nie potrzebnie ale poczekaj a zobaczysz ze pieniązki wpłyna ci na kąta a ze jesteś jeszcze nie doswiadczonym sprzedajacym to odrazu widać piniadze wpłaciłem na nr kata 27105015751000002206276384 a bez kitu samochód mam u mechanika bo miał mi wymienić nagrzewnice a do tego okazało się za elektro zawory sa też do wymiany bo sie nie otwieraja więć nie fantazjuj fantasto tylko slij mi paczke i się nie denerwuj i ludzi też nie
    Lepiej stracić sekundę w życiu , jak życie w ciągu sekundy






    http://dachy-trzcinowe.pl/

  5. #25
    Doświadczony Użytkownik Awatar Supermen
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    2,108
    BMW
    e38 750iL
    Skąd
    Chojnice
    O zgrozo 8/ Jan Miodek to by chyba zawału dostał po przeczytaniu takiej treści. Brak mi słów.
    Prowadzenie BMW serii 7 nie sprowadza się do jazdy do celu
    lecz jest celem samym w sobie.

    https://www.facebook.com/Chojnickie-Muzeum-Motoryzacji-i-Techniki-1624705857838311/



  6. #26
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Siudmy Irl
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    630
    BMW
    E38 728i
    Skąd
    IRL
    Jak wiecie kto to,macie namiary itd to po co ta gadka?Zawsze się musi opłacać wycieczka??Nie kumam,ktoś coś wisi to się jedzie 100,300km-koledzy do auta i heja...Dziwny temat-albo ja mam inne podejście
    I tak powinno byc. Nic nie daje taka gadka, gonienie na paly i zalenie sie jest bez sensu. Trzeba tepic takich gnoi. Jak sie to mowi, przed uzyciem wstrzasnac.

  7. #27
    Vip Vip Awatar Marecki7er
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2,307
    BMW
    e32 740iA M62B44
    Skąd
    Wrocław
    Zapytam się jeszcze raz poszkodowanych bo gdzie chyba umknął Wam mój poprzedni post.. czy to może być ten sam kolega?

    http://moto.allegro.pl/show_user_auc...p?uid=11934113

  8. #28
    Początkujący Użytkownik Awatar WERA..
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    56
    BMW
    xxx
    Skąd
    okolice Mielca
    o ile dobrze kojarze to koles z tej samej miejscowowosci oszukał sporo na 3 er..... miał na imie rafał.. a pózniej miał konto na allegro na zone i na znajoma....

  9. #29
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,240
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    Cytat Zamieszczone przez Guralbmw
    Jak wiecie kto to,macie namiary itd to po co ta gadka?Zawsze się musi opłacać wycieczka??Nie kumam,ktoś coś wisi to się jedzie 100,300km-koledzy do auta i heja...Dziwny temat-albo ja mam inne podejście
    I tak powinno byc. Nic nie daje taka gadka, gonienie na paly i zalenie sie jest bez sensu. Trzeba tepic takich gnoi. Jak sie to mowi, przed uzyciem wstrzasnac.
    Przez taką gadkę opinia o właścicielach bmw jest jaka jest.
    Co z tego, że pojedziecie mu obić gębę? Znasz takie powiedzenie "nie rusz g**** bo g*** śmierdzi" ?
    Obijesz mu gębę, a później on załatwi sobie obdukcję(podpłaci lekarza i dopisze jeszcze kilka innych uszkodzeń ciała niż rzeczywiste) i ty będziesz mieć nasrane w papierach, bo odpowiesz za pobicie.
    A tak to koleś będzie mieć problem, bo odpowie za wyłudzenie, konto na allegro zostanie zablokowane, a za jakiś czas jak przyjdzie po kredyt do banku to usłyszy odmowę.
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms

  10. #30
    Doświadczony Użytkownik Awatar MariuszE38
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    1,161
    BMW
    Sprzedane
    Skąd
    Toruń
    Racja koledzy. Nie ruszać g....
    Jak mi gość wysłał panel klimy, w którym coś grzebał i na plombach było napisane zepsuty, to po moich mailach, że zgłoszę sprawę na policję o wyłudzenie pieniędzy szybko pieniądze do mnie wróciły a ja odesłałem panel (w aukcji było napisane panel w idealnym stanie, wszystko sprawne).
    ex:
    E36 325 TDS AC Schnitzer (160KM, 305Nm)
    E38 728iA Shadowline Individual
    E53 X5 4,4i Sport Pack

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •