Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 33

Wątek: Nieuczciwy sprzedawca z Allegro

  1. #11
    Doświadczony Użytkownik Awatar rodzinabmw
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    3,221
    BMW
    było 730i V8 manual SATIN CHROME co mnie pokusiło by je sprzedać???
    Skąd
    okolice Sulechowa
    napisz mu komentarz na NK niech koledzy i koleżanki zobacza co to za koleś. i koniecznie na policje, wcześniej zgłoś na allegro

  2. #12
    Vip Vip Awatar Mariusz735i
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    397
    BMW
    E38 740iA, było E32 735i
    Skąd
    Cyców, lubelskie
    No to widzę, że nie jestem sam. Ja też narazie zgłaszam sprawę na Policję. Zobaczymy. Chyba, że faktycznie trzeba będzie zrobić spot w Lubinie :)

    PS. Widzę że ten Man zbiera coraz więcej negatywów.
    http://allegro.pl/show_user.php?uid=10884512
    Ciekawe czy jest jeszcze w Polsce bo nieźle mu się zbiera.

  3. #13
    Doświadczony Użytkownik Awatar rodzinabmw
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    3,221
    BMW
    było 730i V8 manual SATIN CHROME co mnie pokusiło by je sprzedać???
    Skąd
    okolice Sulechowa
    napiszcie mu email, że jak nie odda kasy do wtorku to idziecie na policje, może to go ruszy i kase odda. oszustwo jest ścigane z urzędu i nawet jak jeden zgłosi sprawę to policja bedzie szukać innych poszkodowanych poprzez allegro.
    a przyjazd do niego nie ma sensu bo nie koniecznie musi być w domu, poza tym "fizyczne" ściąganie długu może sie żle skończyć dla Was.

  4. #14
    Vip Vip Awatar Marecki7er
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2,307
    BMW
    e32 740iA M62B44
    Skąd
    Wrocław
    Przeglądałem allegro i natknąłem się na coś takiego:

    http://moto.allegro.pl/show_user_auc...p?uid=11934113

    Niby aukcje wiarygodne.. ale użytkownik jest świeży i miejscowość ta sama, i też tylko części do bmw chociaż nie są to same rarytasy.. Może to tylko zbieg okoliczności a może to ten sam mądrala. Użytkownik 2 lata był nieaktywny to też dziwne..

  5. #15
    Doświadczony Użytkownik Awatar rodzinabmw
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    3,221
    BMW
    było 730i V8 manual SATIN CHROME co mnie pokusiło by je sprzedać???
    Skąd
    okolice Sulechowa
    Cytat Zamieszczone przez mrekor
    Przeglądałem allegro i natknąłem się na coś takiego:

    http://moto.allegro.pl/show_user_auc...p?uid=11934113

    Niby aukcje wiarygodne.. ale użytkownik jest świeży i miejscowość ta sama, i też tylko części do bmw chociaż nie są to same rarytasy.. Może to tylko zbieg okoliczności a może to ten sam mądrala.
    konto założone w 2008 r. Panowie nie pozostaje nic innego jak zgłosić do allegro prośbe o weryfikacje konta.

  6. #16
    Zaawansowany Użytkownik Awatar lionix
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    618
    BMW
    728 E38
    Skąd
    Łdz
    CO ZA LUDZIE!!

    Dlatego ja zawszę biorę wszytko przy odbiorze

    Ale skoro wiadomo już kto to, jak wygląda i w ogóle to wiadomo... nie robić od razu wiazdu na chatę, ale nagnoić można...

    Ciekawe co policja na to jak się wparuje z gotowym podejrzanym? Tylko nazwisko, imię i już sprawa powinna się szybko potoczyć

  7. #17
    Vip Vip
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1,677
    BMW
    e32 735ia + dupowóz :D
    Skąd
    mazury
    Blog
    21
    Jak wiecie kto to,macie namiary itd to po co ta gadka?Zawsze się musi opłacać wycieczka??Nie kumam,ktoś coś wisi to się jedzie 100,300km-koledzy do auta i heja...Dziwny temat-albo ja mam inne podejście :?

  8. #18
    Doświadczony Użytkownik Awatar rodzinabmw
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    3,221
    BMW
    było 730i V8 manual SATIN CHROME co mnie pokusiło by je sprzedać???
    Skąd
    okolice Sulechowa
    Cytat Zamieszczone przez e32maaaciek
    Jak wiecie kto to,macie namiary itd to po co ta gadka?Zawsze się musi opłacać wycieczka??Nie kumam,ktoś coś wisi to się jedzie 100,300km-koledzy do auta i heja...Dziwny temat-albo ja mam inne podejście :?
    Maciek u nas jest takie przysłowie, ruszysz gówno a pójdziesz siedzieć jak za człowieka, lepiej czasami dać sobie odbój i pozostawić to właściwej instytucji. przy okazji zamieścić mu odpowiedni wpis na jego stronie na NK napisać email że sprawa pójdzie do prokuratury jak nie odda kasy-miałem kiedyś podobny przypadek email z treścią że sprawa trafi do prokuratora załatwiła sprawę, na drugim dzień miałem kasę na koncie.

  9. #19
    Zaawansowany Użytkownik Awatar ded
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    115
    BMW
    528i + LPG
    Skąd
    Ciechanów
    Slyszalem ze dobrze skutkuje wyslanie prywatnej wiadomosci do wszystkich jego znajomych na nk. Komentarz od razu skasuje i malo kto go zobaczy a prywatna wiadomosc kazdy przeczyta. Podobno ludzie ktorzy porzyczaja kase na kokosie tak robie i na odzew mozna liczyc bardzo szybko :hah:

    Ja raczej bym do niego nie jechal bo pobic dzieciaka to zadna sztuka a watpie zeby mial kase i komukolwiek ja oddal. Sprawa na policje i cierpliwie czekac. Nie sa to wielkie kwoty i jestem niemal pewien ze otrzymacie je predzej czy pozniej.

  10. #20
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    692
    BMW
    e38 m52 + LPG
    Skąd
    Jastrzębie Zdrój
    Spór na allegro założony.. jutro na policje zgłaszam.. zobaczymy, co z tego będzie.
    Konto jest na jego Mame założone i dzoniłem do niej, odebrał jakiś gość "Ojciec złodzieja" przedstawiłem sprawe, a on do mnie, że mam dzwonić na drugi numer ten co podany w aukcji, ja na to, że nie odbiera syn w ogole telefonu, a koles do mnie, że pewnie pracuje, ja na to, jak pracuje 24H? jak dzownie dziennie o różnych godzinach.. a koleś, że on mieszka na wiosce i może nie mieć zasiegu.. Jeba** Już mi nerwy puszczaja,,
    Biały

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •