Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: ogrzewanie 750iAL

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    68
    BMW
    E38 750IAL
    Skąd
    Warszawa

    ogrzewanie 750iAL

    Jak w temacie brak jest ogrzewania

    Sprawdzałem na Inpie..brak będów ...ale na ekranie pokazuje przekroczone wartości..czym mogą być spowodowane?




    Pozdrawiam

  2. #2
    Banned
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    365
    BMW
    E38 4.4 97' i E38 750iL 98' INDIVIDUAL
    Skąd
    Warszawa
    Mam u siebie identyczny problem. Kilku mechaników rozebrało mi auto i nic nie znaleźli. Najczęściej stawiali na elektrozawory za kolektorem, ale te są u mnie sprawne. Sprawdzali też panel klimatronika, ale ten też działa bez zarzutu.

    Jak ktoś mądry dojdzie w czym problem, to chętnie sprawdzę, bo ja borykam się z tym problemem już kilka miesięcy i jak na razie wszyscy rozkładają ręce, włącznie z ASO.

  3. #3
    Początkujący Użytkownik Awatar damian7er
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    13
    BMW
    E38 3.0d 2000r
    Skąd
    Opatów
    Podłączę się po temat...ja mam taki problem, że nie działa mi nadmuch na twarz i nogi od strony kierowcy natomiast na szybę leci powietrze ale tylko gorące bez względu ile mam ustawione na klima troniku .Czy może ktoś miał podobny problem?Od czego zacząć?

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    68
    BMW
    E38 750IAL
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez ginspirations
    Mam u siebie identyczny problem. Kilku mechaników rozebrało mi auto i nic nie znaleźli. Najczęściej stawiali na elektrozawory za kolektorem, ale te są u mnie sprawne. Sprawdzali też panel klimatronika, ale ten też działa bez zarzutu.

    Jak ktoś mądry dojdzie w czym problem, to chętnie sprawdzę, bo ja borykam się z tym problemem już kilka miesięcy i jak na razie wszyscy rozkładają ręce, włącznie z ASO.
    Ja już sprawe załatwiłem...nie działała pompa obiegu ta pod elektro zaworami...w mojej buni przyczyną był urwany jeden z kabli przy wtyczce

    Cytat Zamieszczone przez damian7er
    Podłączę się po temat...ja mam taki problem, że nie działa mi nadmuch na twarz i nogi od strony kierowcy natomiast na szybę leci powietrze ale tylko gorące bez względu ile mam ustawione na klima troniku .Czy może ktoś miał podobny problem?Od czego zacząć?

    posprawdzaj panel czy działa...i elektrozawory.....to że leci tylko ciepłe wskazuje raczej na eletrozawory

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •