Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Wątek: E-38 do oceny.

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar ACS
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    237
    BMW
    E-38
    Skąd
    Warszawa

    E-38 do oceny.

    Panowie znacie może furkę,jadę jutro ją obejrzeć.

    http://otomoto.pl/bmw-740-4-4-286-km-C15093612.html

  2. #2
    Vip Vip Awatar Marecki7er
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2,307
    BMW
    e32 740iA M62B44
    Skąd
    Wrocław
    Jak dla mnie ładna i jeżeli wszystko z nią w porządku to jak najbardziej warta tych pieniędzy. Najbardziej podoba mi się zadbany środek :)

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    68
    BMW
    brak
    Skąd
    okolica of 100lica
    Z forum bmw-klub.pl:

    Cytat Zamieszczone przez Szyszon
    http://otomoto.pl/bmw-740-4-4-286-km-C15093612.html

    Witam, samochód już widziałem, walony był w tył lewy, są zdjęcia z kolizji, nie ma tragedii, chociaż lakiernik się nie popisał zawieszenie sedc (z przodu juz seria), brak książek serwisowych, pierwszy właściciel w kraju. Co o tym sądzicie?

    Może ktoś jest z okolicy i może mi polecić dobry serwis albo kogoś z kompem co sprawdzi dokładnie autko?

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik Awatar ACS
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    237
    BMW
    E-38
    Skąd
    Warszawa
    Że była bita to gostek przez telefon powiedział,ten przebieg jest mało realny,podobno jak ją sprowadził miała 110tyś.

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    367
    BMW
    brak
    Skąd
    Wrocław
    ja bym oglądał ten samochód mimo tego co napisali na bmw-klubie.
    e32 v8 manual

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    123
    BMW
    E38 728i '99
    Skąd
    Kędzierzyn-Koźle
    Ja go oglądałem ;-) bardzo mieszane uczucia we mnie wzbudził. Przede wszystkim coś klupało w silniku na wolnych obrotach ( podejrzewałem vanos mimo, że nigdy nie słyszałem go w 4.4), w rozmowie na gg z właścicielem, poinformował mnie, że po co robić vanosy za 4 tyś jak można cały silnik kupić w Częstochowie za 3500 zł :what: mimo tego problemu samochód świetnie rwał do przodu! Oglądałem go po godz 20 więc już w mroku... nie wiele mogę powiedzieć o lakierze itp, dostał w tył, mam nawet foto jak to wyglądało, lakiernik troche spierdzielił ale to pikuś, na drzwiach kierowcy z tego co pamietam jest potężny parch rdzy przy brzegu. Lekko oberwane plastiki foteli, coś tam z klapą (ale działała)! Razi trochę s-edc, że już robiony pól na pół... Zero dokumentacji! Byłem umówiony na dokładne prześwietlenie samochodu (w Opocznie?! u goscia z forum), szedłem spać z myślą, że rano kupię wymarzone 4.4! W nocy dostałem sms, że facet wyjeżdża bo ma problem firmowy na trasie i odwołał spotkanie ;] szkoda... cena mocno wędruje, ale gość konkretny, stała za 30, ja dawałem wstępnie 27, teraz juz poniżej 26... ciśnij ją na 24, jak dobra to i na vanosy w razie czego starczy.

    p.s. stan skór w tym samochodzie jest wręcz nienormalny! Coś pięknego!!

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik Awatar ACS
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    237
    BMW
    E-38
    Skąd
    Warszawa
    O.K,dzięki za opinie,chyba odpuszczę temat,potrzebuję auto do jazdy,nie mam czasu bawić się z naprawami.

  8. #8
    Vip Vip Awatar Marecki7er
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2,307
    BMW
    e32 740iA M62B44
    Skąd
    Wrocław
    Nie chce zakładać nowego tematu, mam pytanie 99 rok i silnik 4.0 ? Wnioskuję po skrzyni biegów że jest zwykła, bo że 740i z 2001r ma 4.0l pojemności to dużo osób pisze..

    http://otomoto.pl/bmw-740-full-opcja...C14202151.html

  9. #9
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    4.0 w tych latach i ta "stara" skrzynia?Coś tu jest podejrzane.Po drugie 244t km przebiegu i fotel już rozdarty??Masakra

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    877
    BMW
    730D
    Skąd
    RADOM
    jak dla mnie to jakiś kombinowany,stary panel klimy wersja angielska ,stara skrzynia zajechana skóra.
    730

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •