Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24

Wątek: Cześć wszystkim !! E32 730iA V8 m60b30

  1. #21
    Zaawansowany Użytkownik Awatar BatoFF
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    134
    BMW
    E38 730D
    Skąd
    Mińsk Mazowiecki
    Nie chcę zakładać nowego tematu więc napisze tu :)

    Bmw stoi w warsztacie robię pierwsze duperele. Tz: Sprężyny przód bo ktoś z fantazją skrócił diaxem poprzednie co jest NIEDOPUSZCZALNE moim zdaniem :o , zbieżność zawieszenia, i od razu oleje razem z filtrami do silnika i skrzyni biegów.

    Szukałem na forum jak zaprogramować kluczyk do bmw, odwiedziłem strony podawane przez użytkowników. Próbowałem zaprogramować na milion podanych na forum i w googlach sposobów i nic :?

    http://bmwe32.masscom.net/
    widziałem tą stronę ale tam jest napisane żeby robić wszystko zgonie z instrukcją której osobiście nie posiadam.

    http://forum.7er.pl/kluczyk-w-e32-vt...wanie+kluczyka
    robiłem tak jak podane na tej stronie i też nic.
    Lusterko fotochromowe takie z pokrętłem, podłączane na kabel i zestaw 4 kluczyków z czego jeden ma dwa przyciski - Okrągły bliżej grotu i prostokątny trochę większy niżej.

    Bawię się z tym od 2 dni i nic. Jak włożę kluczyk i przekręcę w drzwiach to szyby się domykają czyli moduł komfortu działa. Pod maską pyka jakiś przekaźnik może to to ? T pod kanapa brakuje jednego bezpiecznika 30A.

    To chyba tyle

    POZDRAWIAM BARTOSZ

    PS. Przed chwilą kupiłem komplet: maska oryginalnie w kolorze mojego samochodu Diamantschwarz Metallic 181/9 szeroką nerkę, atrapę ta przy światłach, listwę pod światła. Będzie problem z wymianą tego? Gdzieś na forum czytałem że to Plug And Play.

  2. #22
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,286
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Cytat Zamieszczone przez BatoFF
    PS. Przed chwilą kupiłem komplet: maska oryginalnie w kolorze mojego samochodu Diamantschwarz Metallic 181/9 szeroką nerkę, atrapę ta przy światłach, listwę pod światła. Będzie problem z wymianą tego? Gdzieś na forum czytałem że to Plug And Play.
    A jakim cudem w Twoim V8 była inna nerka niż szeroka??

    Jeśli masz wąską to raczej miała już przejścia, po drugie ze zmianą problemu miał nie będziesz...

    pozdr

  3. #23
    Zaawansowany Użytkownik Awatar BatoFF
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    134
    BMW
    E38 730D
    Skąd
    Mińsk Mazowiecki
    No jest wąska. A le będzie szeroka ;] Nie wiem dlaczego była wymieniona razem z nerką, sprawdzałem miernikiem lakieru błotniki i są ok, może poprzedni właściciel w jakiś słupek wjechał... Nie wiem.

    Potrzebuję pomocy kogoś ogarniętego z tym kluczykiem. Bo sam już nie mam na to sił 8/

  4. #24
    Zaawansowany Użytkownik Awatar BatoFF
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    134
    BMW
    E38 730D
    Skąd
    Mińsk Mazowiecki
    Pomocy, proszę, ten kluczyk mnie bardzo interesuje. Ktoś ma jakąś koncepcję jak to zakodować, albo co może być zepsute?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •