Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Piecowe przyciemnianie szyb z przodu

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar AdrianM
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    184
    BMW
    745i E65, Ex.728iA E38, Ex.740iA E32
    Skąd
    Kwidzyn

    Piecowe przyciemnianie szyb z przodu

    Temat poruszany wiele razy i na różnych forach.
    Mianowicie mam pytanie, jak to jest z przyciemnieniem piecowym przednich bocznych szyb?
    Ma ktoś z forum coś takiego? I może posiada jakiś wykaz z miernika przepuszczalności lub coś?
    Jak sprawa wygląda z policją, chodzi o tych upierdliwych hehe. Ponieważ w swojej e32 po zakupie miałem przyciemnione przednie boczne folią i z racji że mieszkam w małym mieście w przeciągu 3 dni już miałem zerwane (praktycznie od razu mnie trafili). Chodzi mi o zwykłe przyciemnienie na czarno NAJ jak się da ponieważ z tyłu mam opór mocno folią no i bardzo mi się widziało jak były wszystkie czarne. (proszę bez złośliwości na temat czarnych szyb ponieważ wiem, że opinie na ten temat są różne :D )

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik Awatar MariuszE38
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    1,161
    BMW
    Sprzedane
    Skąd
    Toruń
    Kolego ja wiem wszystko o tym ale niestety Ci nie pomogę... powód? Według mnie temat do usunięcia, bo robi śmietnik na forum. Jak poszukasz to znajdziesz nasze rozważania na ten temat (są obszerne i jest tam wszystko napisane).
    ex:
    E36 325 TDS AC Schnitzer (160KM, 305Nm)
    E38 728iA Shadowline Individual
    E53 X5 4,4i Sport Pack

  3. #3
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,232
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Mariusz ma rację, nie ma co ponownie o tym dyskutować. Wpisz w wyszukiwarkę "przyciemnianie" i wyskoczy 16 odpowiedzi. Myślę, że powinno ci pomóc.
    Temat zamykam.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •