Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Łańcuchy przeciw śniegowe :)

  1. #1
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice

    Łańcuchy przeciw śniegowe :)

    Panowie, mieliscie jakieś doświadczenia związane z łańcuchami w E38, byłem tudzień w Szczyrku i troszke przysypało, na głownych drogach po za przejazdem do Wisły przez góry na który sie otwarzylem dopiero jak przytopniało, to autko jaaakoś dawało rade ale to chyba dziei moim umiejętnoscią hehe :) ale zaparkować albo wyjechać z jakiejs zaspy było gorzej. No i przyszło mi do głowy aby sobie sprawic jakieś łańcuchy. No i pytanie jakie !?!?

  2. #2
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    zależy ile chcesz jeździć na nich jak sporo to zainwestuj w jakieś konig-a czy innej dobrej firmy - ja osobiście mogę się zakopać tylko pod garażem albo pod blokiem i dlatego mam "Łańcuch w sprayu" na wykopanie się z zaspy starczy nawet na letnich oponach

  3. #3
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Chce zainwestować jak najmniej, o łańcuchach za kilka set złotych zapomnijmy... Łańcuch w sprayu też mnie nie przekonuje, bo chce poczuć sie bezpieczniej na np takie wypady w góry i tyle. Z racji tego że będzie to max raz w miesiacy + na pare dni ferie zimowe lub może jak kiedyś zasypie katowice to więcej urzywac ich nie będę...

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Prezes
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    166
    BMW
    E65 745i,E91,E39,E30
    Skąd
    WPR
    Aldik,
    pamiętaj tylko, że na łańcucha się nie jeździ, ale dojeżdża... potrafią mocno zniszczyć oponę.
    pozdrawiam
    Prezes

    Moja flota: •Czarna & •eMka & •Kalinka & •Malutka

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •