Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 51

Wątek: [ zawieszenie] OSTRZEZENIE!!!! WAHACZE Z ALLEGRO!!!!!!

  1. #31
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    185
    AREKAUTO spoko gosc i na pewno nie sprzedal mi specjalnie wadliwego wahacza...he he jakos mam to gdzies, gdys jako sprzedawca odpowiada za jakos produktu co sprzedaje , a on nie dosyc ze bagatelizuje sprawe(nic takiego sie nie stalo wg niego-w koncu pekniety wahacz to taka sama usterka jak rysa na lakierze czy cos ) to jeszcze kreci....sprzedaz na odleglosc daje ta przewage ze jak sie pyskuje do klienta co mu sie gowno sprzedalo to mniejsze prawdopodobienstwo ze sie w gebe dostania

    niektorzy napisza ze tanio kupilem to mam- nieprawda, towar tani nie moze byc niebezpieczny a na stronie aukcji wypisal milinon certyfikatow jakie przeszedl jego towar wiec tzn ze oszukuje????niech liczy sie z tym ze jak ktos zrobi sobie cos to sprawa skonczy sie w sadzie.

  2. #32
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,240
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    p.s: gwoli wyjasnienia Lemforder ma niewiele wspolnego z oryginalem, a oryginalny wahacz kosztuje 550zl/sztuka
    Co w takim razie idzie na pierwszy montaż?
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms

  3. #33
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    71
    BMW
    750 iA
    Skąd
    Kalisz
    Cytat Zamieszczone przez cursor
    p.s: gwoli wyjasnienia Lemforder ma niewiele wspolnego z oryginalem, a oryginalny wahacz kosztuje 550zl/sztuka
    Co w takim razie idzie na pierwszy montaż?
    Lemforder idzie na pierwszy montaż do merca natomiast do BMW idzie TRW czyli to samo co Lemforder. Można to łatwo sprawdzić tzn na każdym wahaczu firmy lemforder na elementach gumowych pisze TRW. Tak samo jest z FEBI. Febi to nic innego jak SWAG.

    Co do tych wahaczy każdy zakłada to co chce, chociaż ja wole dołożyć kilkaset zł i mieć pewność że nic mi się nie złamie na autostradzie przy 200 km/h.

    Myślę że to jest ważny argument dla którego warto jest zainwestować. Tak samo jak z klockami. Kupi się klocek tani wszystko fajnie, hamuje itd. Ale przy wyższych temperaturach to szczerze mówiąc hamulca nie ma.
    A wiadomo, że tymi autami wolno się nie jeździ. Nie ze względu na to kto jaki ma silnik ale, że nie czuć w tych samochodach prędkości.
    Dla Was to tylko samochody, a dla mnie to sens życia...

  4. #34
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    154
    BMW
    e38 740
    Skąd
    Lublin
    A zakladał ktoś może tuleje poliuretanowe do e38 ? znajomy ma to w e32 i bardzo sobie chwali tylko jedna tuleja do e38 kosztuje 99zł, ale napewno jest dużo bardziej wytrzymała tym bardziej na naszych drogach

  5. #35
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,152
    BMW
    BMW 7系列
    Skąd
    ワルシャワ
    Cytat Zamieszczone przez wiekszy
    A zakladał ktoś może tuleje poliuretanowe do e38 ? znajomy ma to w e32 i bardzo sobie chwali tylko jedna tuleja do e38 kosztuje 99zł, ale napewno jest dużo bardziej wytrzymała tym bardziej na naszych drogach
    Masz jakiś namiar na te tuleje (stronka, producent, cokolwiek?)
    Kiedyś szukałem i ni hu-hu dla E38 nic nie znalazłem... Wiem tylko gdzie znaleść dla Camaro itp. ;)
    '00 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '96 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '91 Mercedes-Benz 560SEC, perlmuttgrau

  6. #36
    Początkujący Użytkownik Awatar damp
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    54
    BMW
    E38 728 iA '95 oraz E30 328i m52 touring '90
    Skąd
    Poznań
    To i ja dorzuce swoje 3 grosze.

    Miałem w swojej e38 z konieczności - spłukałem się po zakupie i z forsą było kiepsko -teknorot wszystkie 4 wahacze. Po 20 tkm popękały gumy na sworzniach. Więc nigdy więcej nie kupię tego badziewia.

    Febi też słabe. Kedyś robiło dobre el zawieszenia - jak miałem e34 parę tal temu - teraz średnio po roku zawsze coś się tam odezywało.

    Kupiłem w końcu Lemfordera i jest prawie ok. Po 20 tkm coś już słychać z lewej strony. Puka delikatnie ale puka.

    O pękniętym wahaczu pierwszy raz słyszę normalnie szok!

    CIężko coś doradzić drogi do d..y i tyle wszystko się wytłucze. Czytając posty, że ktoś robi po 50tkm na tanich zamiennikach bez stukania czytam trochę z przymrużeniem oka. Stukanie a luż na szarpakach to 2 różne sprawy. W e38 stuka a luzu na szarpakach brak :)
    Jak kupiłem auto to miało cały przód do roboty bo stukało jak nie wiem. A facet od szarpaków na to, że luzu nie ma i nie wie co ja chcę od autka:)
    Pozdro damp
    Lincoln Navigator 5.4 V8 Triton
    Moje byłe BMW e38 728iA '95 oraz e30 328i M52 Touring - Pershing :(
    moje byłe BMW e34 525i '93
    e60 520iTata
    e87 120i Mama

  7. #37
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    Cytat Zamieszczone przez michal_5000
    Cytat Zamieszczone przez wiekszy
    A zakladał ktoś może tuleje poliuretanowe do e38 ? znajomy ma to w e32 i bardzo sobie chwali tylko jedna tuleja do e38 kosztuje 99zł, ale napewno jest dużo bardziej wytrzymała tym bardziej na naszych drogach
    Masz jakiś namiar na te tuleje (stronka, producent, cokolwiek?)
    Kiedyś szukałem i ni hu-hu dla E38 nic nie znalazłem... Wiem tylko gdzie znaleść dla Camaro itp. ;)
    wymienialem wszystkie tuleje w Jeepe Cherokee dla kolegi, 10 roboczogodzin (szok!) i powiem ci ze to taki szajs i nawet niewiem jak ktos cos takiego chce wsadzic, aby ja wsadzic to musisz ze starej tuleji wywali wewnatrza tulejke metalową, pozniej odkleic czy wypalic gume i aby zostala ta zewnetrza tulejka, pozniej wsadzasz poliuretan a na koniec tulejke wewnatrzą, OK ze za komplet na allegro poliuretanu zaplacil 200zl a ori okolo 1.5tys, tyle ze niewiem gdzie chcialbys wsadzic takie poliuretany do e38??? jedynie miejsce to chyba proste krotkie wachacze z przodu, tyle ze tam tuleja sie niewyibija...

  8. #38
    Vip Vip Awatar ELVIS
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    4,935
    BMW
    BRAK
    Skąd
    BEUTHEN/Bytom
    Wybijają sie krzywy ,pasuja tam z e 32 :) wymieniałem :)

  9. #39
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    233
    BMW
    e38 740i M62
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    4
    Lemforder idzie na pierwszy montaż do merca natomiast do BMW idzie TRW czyli to samo co Lemforder. Można to łatwo sprawdzić tzn na każdym wahaczu firmy lemforder na elementach gumowych pisze TRW.
    A ja wymieniałem ostatnio u siebie wahacze dolne z przodu i obok nabitej daty produkcji (97) widniał znaczek BMW a obok Lemforder.

  10. #40
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    154
    BMW
    e38 740
    Skąd
    Lublin
    Cytat Zamieszczone przez michal_5000
    Cytat Zamieszczone przez wiekszy
    A zakladał ktoś może tuleje poliuretanowe do e38 ? znajomy ma to w e32 i bardzo sobie chwali tylko jedna tuleja do e38 kosztuje 99zł, ale napewno jest dużo bardziej wytrzymała tym bardziej na naszych drogach
    Masz jakiś namiar na te tuleje (stronka, producent, cokolwiek?)
    Kiedyś szukałem i ni hu-hu dla E38 nic nie znalazłem... Wiem tylko gdzie znaleść dla Camaro itp. ;)
    Tu są poliutetany
    http://www.tomson.com.pl/x_C_I__P_20233474.html
    A na tył na allegro nawet znalazlem
    http://allegro.pl/bmw-e38-tuleja-wah...303186204.html

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •