Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 51

Wątek: [ zawieszenie] OSTRZEZENIE!!!! WAHACZE Z ALLEGRO!!!!!!

  1. #11
    Doświadczony Użytkownik Awatar technics
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    1,547
    BMW
    octavia 1.9tdi ex e65 745 2002 rok ex e38 735
    Skąd
    Szwecja
    Pisalem juz o tym na forum . Ja kupilem taki zestaw za 350 zl , nie mam z nim zadnego problemu . Wiec masz chyba pecha .


    P.s Placenie za wachacz ( jeden ) 500 zl to jakis smiech na sali . Oryginalne czesci sa o wiele za drogie .

  2. #12
    Vip Vip Awatar max mt
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,156
    BMW
    E38 735iA i E39 530d
    Skąd
    Koszalin
    Znaczy ze trzeba kupować markowe produkty. Ciekaw jestem jak wyglada sprawa z Teknorot? Czy ktoś z użytkowników forum ma jakieś doświadczenia z ta firmą?
    ~~ черный бумер ~~
    Moje BMW - E38 735iA M62 i E39 530d M57
    EX - E30 316i, E34 525i, E32 730iA, E34 525TDS'A

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    323
    BMW
    745iLi320i
    Skąd
    Murowana Goślina
    jeśli już nie ma sianka na nówki, masakra jakaś, coś nie tak jest zatem w procesie odlewania tych g z allegro (jednolity materiał).
    Rozmawiałem z kolegą, który ma zakład regenerujący wahacze, sam u niego robiłem swoje. Tych chińskich wogóle nie dotyka - potrafią się złamać gdy spadną na ziemię ;(

  4. #14
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    37
    BMW
    było 740i aktualnie szukam kolejnej e38
    Skąd
    CZARNE
    Cytat Zamieszczone przez max mt
    Znaczy ze trzeba kupować markowe produkty. Ciekaw jestem jak wyglada sprawa z Teknorot? Czy ktoś z użytkowników forum ma jakieś doświadczenia z ta firmą?
    W lutym tego roku wymieniałem zawieszenie... Po długich namysłach i opiniach na tutejszym forum zdecydowałem się ten właśnie produkt.Na forum pisaliście,że jeżeli już to tylko od tego gościa AREKAUTO. Założyłem komplet wahaczy + łączniki, dwa miesiące pózniej drążek środkowy wraz z końcówkami też firmy TEKNOROT. Od tamtej pory zrobiłem ok. 30tyś.km
    byłem miesiąc temu na diagnostyce i nic... Najmniejszego luzu...
    pozdrawiam....
    dawid


  5. #15
    I teraz, kolega tuszczu chyba przerwał wszystkie zbędne dewagacje, ja myślę że takie przypadki maja miejsce nawet wsród dobrych firm... ;)

  6. #16
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    185
    Cytat Zamieszczone przez technics
    Pisalem juz o tym na forum . Ja kupilem taki zestaw za 350 zl , nie mam z nim zadnego problemu . Wiec masz chyba pecha .


    P.s Placenie za wachacz ( jeden ) 500 zl to jakis smiech na sali . Oryginalne czesci sa o wiele za drogie .
    to nie wiedziales ze wszyscy tutaj serwisuja swoje e38 w serwisie???
    tylko ze potem jak czlowiek chce kupic e38 to trzeba ze 100 sztuk obejrzec zeby cos kupic

    do e39 kupowalem teknorota za 350 zl za komplet przod i nic sie ie dzialo, wiec o co chodzi


    a przestroge zamiescilem tylko po to ze wedlug mnie w tanich wahaczach moze sie cos takiego czesciej zdazyc ze wzgledu na ciecie kosztow np na kontrole




    i w moim peknietym wahaczu nie ma w srodku zadnego zuzlu jak ktos pisal, tylko konkretnie wygladajaca stal

  7. #17
    Zaawansowany Użytkownik Awatar BRABUS
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    864
    BMW
    E32 735iL & Espace4 & K1200RS ;)
    Skąd
    Mwek
    znam ludzi ktorzy kupuja uzywane wahacze do e38 i jezdza..... wiec to jest kwestia gustu, ale uwazam ze wywalenie duzo duzo duzo wiecej na oryginalne czesci - lemforder to przesada - auto nie jest nowe, stracilo duzo na wartosci i sam uznaje tansze zamienniki - choc sam tez slyszalem ze dobrym wyjsciem jest regeneracja ich.
    co do przypadku - uwazam go za przypadek i raczej jest to wada jednego wahacza a nie wszystkich - skoro inni przejezdzili na nich 30 tys km i nic, aczkolwiek fakt faktem - przy wyzszej predkosci pekniecie takiego wahacza mogloby byc tragiczne w skutkach...
    http://7er.pl/signaturepics/sigpic2642_1.gif

  8. #18
    Zaawansowany Użytkownik Awatar matraks
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    522
    BMW
    2011 BMW 328i xDrive e92, 2007 Mitsubishi Endeavor
    Skąd
    Chicago/Bydgoszcz
    Cytat Zamieszczone przez komando
    I teraz, kolega tuszczu chyba przerwał wszystkie zbędne dewagacje, ja myślę że takie przypadki maja miejsce nawet wsród dobrych firm... ;)
    nie sadze zeby wahacze Lemfordera czy Mayle pekaly od przejezdzania powoli przez prog zwalniajajcy... kolega Tuszczu przejechal dopiero 30tys km na tych wahaczach wiec nie wiem dlaczego myslec ze sa dobre. za 10-20 tys km i tak sie pojawi na nich luz i beda do wymiany. W swojej 7er wymienialem wahacze i wszystkie byly jeszcze fabryczne a przebieg w momencie jak wymienialem wynosil 190 tys km ;) moze to zasluga lepszych drog w Stanach ale nie zmienia to faktu ze w Poslce tez powinny wytrzymac grubo ponad 100tys km. na tych za 500zl za komplet to nie zrobisz nawet polowy takiego przebiegu.

  9. #19
    Vip Vip Awatar szczurek
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    1,336
    BMW
    e38 740d e39 525d e65 745i pędzlem malowana m5 sznicer gangsta stajl
    Skąd
    wrocek city
    dla mnie to jest dziwne kupować cale wahacze. przeciez metal sie nie zuzywa, jedyne co to tuleje metalowo-gumowe , które sie wymienia za pomoca prasy hydraulicznej. duzo tańsza naprawa a wahacz bedzie caly czas oryginał . mam kilka busów które maja juz nastukane bo 300 czy nawe 400 tyś km i wymieniam tylko te tulejki , mam pewność ze wahacz mi nie peknie bo nie jest produkowany przez małe chńskie rączki.
    codziennie rano budzę się piękniejszy, ale dzisiaj to już przesadziłem :P

  10. #20
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    179
    BMW
    e66 730Ld
    Skąd
    Puławy
    Nie sztuką jest posiadać taki samochód, sztuką jest go utrzymać. taki mały offtopic do tego wszystkiego. Jak kupujecie tanie chińskie rzeczy, robione przez little hands, to tak bywa. Sam kiedyś sie nadziałem na to kupiłem żarnik do xenonu zapaliłem go może z 10 razy i padł ;) :hah:
    NOW: BMW 730Ld 07' / Audi A5 QUATTRO 2.0TFSI 11'
    EX: Volvo V50 2.4d SPORT 07' / Volvo S60 R 08'

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •