Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: e38 M60 niskie obroty na zimnym silniku

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    68
    BMW
    e38 740iA beatka
    Skąd
    kuj-pom

    e38 M60 niskie obroty na zimnym silniku

    witam
    mam problem z moim malenstwem:)) jest taka sparawa jak silnik jest zimny to trzyma niskie obroty w granicach 300 -400 maks jak juz wskazówka tem. wyjdzie z pola niebieskiego to juz chodzi idealnie. bylem na kompie to pokazalo mi padnieta jedna sonde przed katem. wymienilem ja i pare innych rzeczy ( świece na ngk , cewki, uszczelki pod pokrywa zaworow) silnik ogolnie pracuje idealnie jak jest cieply . najgorzej jest z rana:(( prosze o pomoc
    dawid

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    692
    BMW
    e38 m52 + LPG
    Skąd
    Jastrzębie Zdrój

    Re: e38 M60 niskie obroty na zimnym silniku

    Cytat Zamieszczone przez dawid740iA
    witam
    mam problem z moim malenstwem:)) jest taka sparawa jak silnik jest zimny to trzyma niskie obroty w granicach 300 -400 maks jak juz wskazówka tem. wyjdzie z pola niebieskiego to juz chodzi idealnie. bylem na kompie to pokazalo mi padnieta jedna sonde przed katem. wymienilem ja i pare innych rzeczy ( świece na ngk , cewki, uszczelki pod pokrywa zaworow) silnik ogolnie pracuje idealnie jak jest cieply . najgorzej jest z rana:(( prosze o pomoc
    Kolego może silniczek krokowy?
    Biały

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    68
    BMW
    e38 740iA beatka
    Skąd
    kuj-pom
    myslisz ,ze silniczek krokowy? chyba krokowy to caly czas by nie chodzil ,albo chodzil. a u mnie jak wychodzi z niebieskiego pola temeratura silnika to juz jest idealnie.
    dawid

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    692
    BMW
    e38 m52 + LPG
    Skąd
    Jastrzębie Zdrój
    Cytat Zamieszczone przez dawid740iA
    myslisz ,ze silniczek krokowy? chyba krokowy to caly czas by nie chodzil ,albo chodzil. a u mnie jak wychodzi z niebieskiego pola temeratura silnika to juz jest idealnie.
    hmm.. głównie jak jest na niskich obrotach.. Podepnij pod kompa jak masz taką możliwość :)
    Biały

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    68
    BMW
    e38 740iA beatka
    Skąd
    kuj-pom
    bylem na kompie i pokazalo tylko sonde lambde uszkodzona:( i jest juz wymieniona
    dawid

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    233
    BMW
    e38 740i M62
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    4
    Kolega w 540 miał problem, że silnik jak był zimny to telepał jakby chodził na czterech cylindrach. Jeździł tak dość długo, aż w końcu samochód stanął. Okazało się, że padła pompa paliwa, która dawała za słabe ciśnienie. Wiadomo, że przy zimnym silniku podawana jest większa dawka paliwa, ale pompa nie dawała rady i silnik kulał.

  7. #7
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    68
    BMW
    e38 740iA beatka
    Skąd
    kuj-pom
    powiem tak pompe mam wymieniona bo po kupnie auta pociagnela pare dni :( znajomy mi mowil ,ze moze byc zapchana odma. napewno jej nikt nie wymnial i tak sie zastanawiam czy moze to byc przyczyna??
    dawid

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    218
    BMW
    E38 740 M60
    Skąd
    Łomża
    Witam!
    mam podobny problem i telepie trzesie samochodem na zimnym i ma niskie obroty ale mam maly problem ze skrzynia. dam znac jak zrobie skrzynie, podobno ma mi to pomoc

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •