Strona 11 z 25 PierwszyPierwszy ... 91011121321 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 247

Wątek: [e32] 750iL Highline

  1. #101
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Sławomir
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    318
    BMW
    2x V12
    Skąd
    Śląsk
    Jeśli jeździsz autem na co dzień, to masz inne priorytety typu mniejsze spalanie albo 5 miejsc i nic tego nie zmieni. Moim priorytetem jest R6, V8, V10 i V12 w kolekcji :)
    Podarunki od bezdomnego: E32 V12 + G12 V12

  2. #102
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Marek_JWe
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    209
    BMW
    E38 725 TDS
    Skąd
    Wlkp Jastrowie
    No ładnie przy niej działasz a po lakierowaniu po upływie czasu masz wliczone że ci zrobią polerkę?

  3. #103
    Vip Vip
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1,677
    BMW
    e32 735ia + dupowóz :D
    Skąd
    mazury
    Blog
    21
    Radzę uważać na "polerki" robione przez lakierników, w 98% przypadków szkoda wielu godzin na wypolerowanie lakieru,przelecą najgrubszą pastą i koniec.Juz z 4 aut usuwałem chologramy po takich polerkach po lakierowaniu a zajmuję się tym bardzo krótko:)

    Sent from my Desire HD using Tapatalk

  4. #104
    Zaawansowany Użytkownik Awatar luki730i
    Dołączył
    Feb 2011
    Posty
    944
    BMW
    e32 730ia m30 1992-05
    Skąd
    wrocek
    Cytat Zamieszczone przez Sławomir Zobacz posta
    Jeśli jeździsz autem na co dzień, to masz inne priorytety typu mniejsze spalanie albo 5 miejsc i nic tego nie zmieni. Moim priorytetem jest R6, V8, V10 i V12 w kolekcji :)
    4 osoby by uszly, v12 a spalanie.... fakt troche duzo ale przy r6 w automacie i tak mam 20 po wrocku. gazu brak i wcale za tym nie placze, mialem w poprzedniej i juz nie chce(nawet nie strzelal nigdy ale i tak nie chce)

  5. #105
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Sławomir
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    318
    BMW
    2x V12
    Skąd
    Śląsk
    Polerkę mają robić. Zostawiam u nich tyle kasy, że powinni się postarać.

    luki, spalanie w V12 jest takie samo jak w R6 - tankujesz do pełna i jeździsz aż do rezerwy :P
    Podarunki od bezdomnego: E32 V12 + G12 V12

  6. #106
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Sławomir
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    318
    BMW
    2x V12
    Skąd
    Śląsk
    Parę osób mnie męczyło, kiedy auto w końcu będzie :)
    Tak więc byłem dziś i okazało się, że na masce lakier nie był idealny, w związku z tym malują całą jeszcze raz ;] Poza tym widziałem już nowe uszczelki i chromy niektóre, są w trakcie zakładania ;]
    Podarunki od bezdomnego: E32 V12 + G12 V12

  7. #107
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Marek_JWe
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    209
    BMW
    E38 725 TDS
    Skąd
    Wlkp Jastrowie
    Nie powiem ciekawy jestem efektu ;)

  8. #108
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Sławomir
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    318
    BMW
    2x V12
    Skąd
    Śląsk
    Byłem dziś w serwisie pytać o E32, w końcu się przy niej coś dzieje :D Odpalaliśmy go i normalnie nawet auto się podnosi jak silnik działa, fajnie że to mam sprawne :D
    Jakby kogoś interesowało, jaki jest koszt rzeczy jednorazowych przy malowaniu, to można się przerazić ;] Także pomimo że samo malowanie kosztowało 8tyś brutto, to do tego trzeba było doliczyć już drugie tyle na blacharkę i części jednorazowe.


    Przy okazji, jak przed serwisem zaparkowałem...

    A potem udało mi się namówić sprzedawcę na jazdę próbną X6M :) Proponowali mi zostawić w rozliczeniu moje, ale ja mam ładniejsze ;P To białe jakoś niemrawo wygląda jak nie jest krystalicznie czyste. Ale niestety, X6M to nie jest godna M-ka, jest wyjątkowo mocne, ale tylko na prostej, w zakrętach trzyma się niewiele lepiej niż zwykle X6, czyli ma dużą nadwagę i to czuć.
    Ostatnio edytowane przez Sławomir ; 06-07-2011 o 13:00
    Podarunki od bezdomnego: E32 V12 + G12 V12

  9. #109
    Doświadczony Użytkownik Awatar rodzinabmw
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    3,221
    BMW
    było 730i V8 manual SATIN CHROME co mnie pokusiło by je sprzedać???
    Skąd
    okolice Sulechowa
    przerażająca kwota, ale dziwi mnie fakt, że nie dostałeś żadnego rabatu na elementy, przy takiej kwocie powinno być minimum 10-15 % wkońcu jak by nie patrzeć złoty klient z Ciebie. Przy okazji nie wiem gdzie pracujesz ale cholernie dużo muszą Ci płacic.

  10. #110
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Sławomir
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    318
    BMW
    2x V12
    Skąd
    Śląsk
    rodzinabmw:
    Rabat będzie naliczony później, to na razie jest pro-forma, żeby wiedzieć co zamówić.
    Co do pracy to wiesz, zbierałem puszki po piwie na zlotach i tak się uzbierało.... :D
    Podarunki od bezdomnego: E32 V12 + G12 V12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •