Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: problem z aso

  1. #1
    Vip Vip Awatar szczurek
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    1,336
    BMW
    e38 740d e39 525d e65 745i pędzlem malowana m5 sznicer gangsta stajl
    Skąd
    wrocek city

    problem z aso

    zamówiłem 4 października 1 rzecz w iczkejpie we wrocławiu musiałem sie tam pofatygować osobiscie , gdyz nie dalo rady tego zrobic przez telefon , bo czesci nie ma i trzeba ja zamawiac i wpłacic zaliczke . miala byc po 4 dniach . mowie sobie spoko,. bedzie w poniedziałek to sie zalozy i autko bedzie sprawne. w poniedziałek dzwonie i pupa nie doszło , jak bedzie to zadzwonia do mnie . czekam nastepny tydzień nic zero odzewu. Myśle sobie pewnie przyszło i zapomnieli zadzwonić. Podczas rozmowy telefonicznej która odbyłem ( ja dzwoniłem , nikomu nie przyszlo do glowy zeby do mnie zadzwonic i powiedziec w jakim przyblizonym terminie dojdzie dana czesc) powiedziano mi ze przenosza jakis tam glowny magazyn w gandolfin czy jakos tak sie ta miejscowosc nazywa i ze jest mała zwłoka . no spoko mowie to kiedy przyjdzie ta moja czesc, gosc nie odpowiedzial na to pytanie i prosil o cierpliwosc . w zeszlym tygodniu okazalo sie ze tej czesci jeszcze nie wyprodukowano dla mnie . Dzisiaj mial byc ostateczny termin kiedy czesc miala sie znalesc w serwisie we wrocławiu. dzwonie i co????? jest brak. dalej nie ma tego czego zamawiałem. oto nr czesci 11532249259 . jest to kolanko od termostatu agr-u i ono pękło , ucieka mi płyn auto od ponad miesiaca jest unieruchomione bo bez chlodzenia silnika to nie da rady . pytanie co mam dalej robic???? bezradnie czekac???


    --------------------------------------------------------------------------------------------------
    dzwonił wlasnie typ z iczkejpa i mowił ze przesunięto dostawe do gondolfing i ze kolanko bedzie w nastepny czwartek badz piatek we wrocławiu !!!!!!!!!!! no wkurzyc sie idzie
    codziennie rano budzę się piękniejszy, ale dzisiaj to już przesadziłem :P

  2. #2
    BMW RuLeZ Mod Awatar Bezi
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    5,299
    BMW
    BMW G11 740xD , BMW e46 325CI Cabrio
    Skąd
    Wrocek City
    Trzeba bylo prosic o rozmowe z Kierownikiem Salonu i z nim, te sprawe zalatwiac.
    A na pewno teraz mozesz zadac znizki,conajmniej 15 procent.
    Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

  3. #3
    Vip Vip Awatar szczurek
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    1,336
    BMW
    e38 740d e39 525d e65 745i pędzlem malowana m5 sznicer gangsta stajl
    Skąd
    wrocek city
    sadze ze salon we wroclawiu nic nie da . potrzeba mi tenefon do kierownika bmw polska ma ktos taki????
    codziennie rano budzę się piękniejszy, ale dzisiaj to już przesadziłem :P

  4. #4
    BMW RuLeZ Mod Awatar Bezi
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    5,299
    BMW
    BMW G11 740xD , BMW e46 325CI Cabrio
    Skąd
    Wrocek City
    Wlasnie ze salon we Wrocku da..ja mialem podobna przygode i zalatwilem to wlasnie w taki sposob..z kierownikiem i teraz mam stala 15procebtowa znizke na czesci.
    Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •