zamówiłem 4 października 1 rzecz w iczkejpie we wrocławiu musiałem sie tam pofatygować osobiscie , gdyz nie dalo rady tego zrobic przez telefon , bo czesci nie ma i trzeba ja zamawiac i wpłacic zaliczke . miala byc po 4 dniach . mowie sobie spoko,. bedzie w poniedziałek to sie zalozy i autko bedzie sprawne. w poniedziałek dzwonie i pupa nie doszło , jak bedzie to zadzwonia do mnie . czekam nastepny tydzień nic zero odzewu. Myśle sobie pewnie przyszło i zapomnieli zadzwonić. Podczas rozmowy telefonicznej która odbyłem ( ja dzwoniłem , nikomu nie przyszlo do glowy zeby do mnie zadzwonic i powiedziec w jakim przyblizonym terminie dojdzie dana czesc) powiedziano mi ze przenosza jakis tam glowny magazyn w gandolfin czy jakos tak sie ta miejscowosc nazywa i ze jest mała zwłoka . no spoko mowie to kiedy przyjdzie ta moja czesc, gosc nie odpowiedzial na to pytanie i prosil o cierpliwosc . w zeszlym tygodniu okazalo sie ze tej czesci jeszcze nie wyprodukowano dla mnie . Dzisiaj mial byc ostateczny termin kiedy czesc miala sie znalesc w serwisie we wrocławiu. dzwonie i co????? jest brak. dalej nie ma tego czego zamawiałem. oto nr czesci 11532249259 . jest to kolanko od termostatu agr-u i ono pękło , ucieka mi płyn auto od ponad miesiaca jest unieruchomione bo bez chlodzenia silnika to nie da rady . pytanie co mam dalej robic???? bezradnie czekac???


--------------------------------------------------------------------------------------------------
dzwonił wlasnie typ z iczkejpa i mowił ze przesunięto dostawe do gondolfing i ze kolanko bedzie w nastepny czwartek badz piatek we wrocławiu !!!!!!!!!!! no wkurzyc sie idzie