Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 32 z 32

Wątek: [ pozostale] Jaki silnik do E32 M70 czy M60B40 na manualu

  1. #31
    Doświadczony Użytkownik Awatar rodzinabmw
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    3,221
    BMW
    było 730i V8 manual SATIN CHROME co mnie pokusiło by je sprzedać???
    Skąd
    okolice Sulechowa
    Cytat Zamieszczone przez Dzuda
    Cytat Zamieszczone przez rodzinabmw
    Dzuda Picisk bo o Nim mowa chce "kupić" całe BMW by wyjąć skrzynie, czyli szuka E31 za którą będzie musiał wyłożyć grubo ponad 10 tyś. czyli " interes życia", tylko po to by wyjąć skrzynie. do tego dochodzi silnik i reszta.
    Zrobił by interes życia jak by kupił jakiekolwiek 850 za 10koła które klasyfikuje się do jazdy...

    Zobacz kolego po ile są godne 850i 6gang w DE i zapewniam Cię że to nie są ceny rzędu 2,5t Euro...

    Skrzynia do m70 droga nie jest ale sprzęgło itd robi już cenę ;)
    no zapewne za wspomnianą kwotę E31 nie kupi chyba że nadającą się do kasacji. dla mnie absurdem jest kupować całe auto jakie by to nie było by wyjąć samą skrzynie gdy jest okazja kupić skrzynie za normalne pieniądze- to wręcz unik na Twój post o skrzyni, no ale podejrzewam że kolega pocisk przejrzał wreszcie na oczy i wybił sobie SWAP z głowy, a teraz nie potrafi sie przyznać do tego, ale poczekamy zobaczymy.

  2. #32
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    227
    BMW
    l 750 highline e46 320d
    Skąd
    Zaryń
    Temat uwazam za zamknięty, decyzja padnie raczej na m60B40 z manualną skrzynią od m60b30, wszystko potrzebne do swapu posiadam, teraz pozostaje zaprowadzić autko wstepnie do lakiernika, i powolutku zacząc pracować przy autku, choć z czasem na to bedzie ciezko, wiekszość odpowiedzi na mój temat mało co miała odniesienie co do mojego pytania niestety. Choć M70 z manualem nadal tkwi mi w głowie, ale to żaden problem zawsze można sprzedać zestaw który posiadam i zdecydować sie na M70. Cena która zaproponował kolega dzuda wydaje się dobra jak za taką skrzynie i jej osprzęt. Więć jesli ktoś ma podobne plany jak ja to niech pisze do kolegi Dzuda.
    Pozdrawiam jak autko będzie skończone napewno się pochwale na forum :]
    Bartekzrn

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •