Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 32

Wątek: [ pozostale] Jaki silnik do E32 M70 czy M60B40 na manualu

  1. #21
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,603
    BMW
    740iA e-32
    Skąd
    Rawicz Wlkp
    Blog
    1
    No właśnie Dzuda rozbierałeś te 530V8 daaaawwwwnnooo temu a wtedy masowo skrzynie z 5-gang z V8 nie szły do ?E-34 i E-30 do driftu. Dzisiaj jak sprowadzasz na części 530 lub 730V8 t skrzynia sprzedaje się jeszcze zanim auto przyjedzie do tego kraju jak nie wierzysz popatrz na allegro ile kosztuje taka skrzynia ze sprzęgłem i kołem dwumasowym.

  2. #22
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    227
    BMW
    l 750 highline e46 320d
    Skąd
    Zaryń
    Cytat Zamieszczone przez rodzinabmw
    jak widać koledze zapał przeszedł . wiec spokojnie możesz sprzedać zestaw Xsilver-owi. kolega woli kupić cale autko by wyjac skrzynie .
    A kto Ci powiedział że mi zapał przeszedł?

  3. #23
    Doświadczony Użytkownik Awatar rodzinabmw
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    3,221
    BMW
    było 730i V8 manual SATIN CHROME co mnie pokusiło by je sprzedać???
    Skąd
    okolice Sulechowa
    nie bede robił OT, powiem tylko tyle, sukcesów w poszukiwaniu E31 ze skrzynia manualna.

  4. #24
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    256
    BMW
    E38 M51 , E39FL S62
    Skąd
    Warszawa
    Witam Kolega Dzuda jest nie poważny , wysłałem na pw informacje z prośbą o numer telefonu w celu odebrania skrzyni biegów , na forum był wiadomość odczytał numeru nie podał...

    kolega sprawia wrażenie nie poważnego

  5. #25
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,286
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Cytat Zamieszczone przez p3xeon
    Witam Kolega Dzuda jest nie poważny , wysłałem na pw informacje z prośbą o numer telefonu w celu odebrania skrzyni biegów , na forum był wiadomość odczytał numeru nie podał...

    kolega sprawia wrażenie nie poważnego
    Owszem na forum byłem w nd tj 31.10 ale się nie logowałem i ani Twojej wiadomości ani wiad od kolegi Merkor nie odczytałem więc proszę nie oszukuj !

    Nr poszedł na priv i tak jak pisałem wcześniej jest sprzęgło i koło...

    Zdzira850,tak było to w 07r więc wtedy temat tak chodliwy nie był...

    Jeśli kolega skrzyni nie odbierze to mogę zaproponować silnik m70+skrzynie komplet 6gang (na wszystko gwarancja rozruchowa)

  6. #26
    Doświadczony Użytkownik Awatar rodzinabmw
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    3,221
    BMW
    było 730i V8 manual SATIN CHROME co mnie pokusiło by je sprzedać???
    Skąd
    okolice Sulechowa
    Cytat Zamieszczone przez Dzuda
    Cytat Zamieszczone przez p3xeon
    Witam Kolega Dzuda jest nie poważny , wysłałem na pw informacje z prośbą o numer telefonu w celu odebrania skrzyni biegów , na forum był wiadomość odczytał numeru nie podał...

    kolega sprawia wrażenie nie poważnego
    Owszem na forum byłem w nd tj 31.10 ale się nie logowałem i ani Twojej wiadomości ani wiad od kolegi Merkor nie odczytałem więc proszę nie oszukuj !

    Nr poszedł na priv i tak jak pisałem wcześniej jest sprzęgło i koło...

    Zdzira850,tak było to w 07r więc wtedy temat tak chodliwy nie był...

    Jeśli kolega skrzyni nie odbierze to mogę zaproponować silnik m70+skrzynie komplet 6gang (na wszystko gwarancja rozruchowa)
    Dzuda ale Pocisk chce kupić całe samochody by wyjąć skrzynie manualna i silnik. wiec chyba raczej nie będzie zainteresowany.

  7. #27
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,286
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Kolega p3xeon wiadomość z moim nr tel odczytał ponieważ nie mam już w zakładce "do wysłania" tel nie otrzymałem od w/w kolegi więc oferta złożona także koledze Pocisk7 który to mnie pisał...

    Cena dość spora bo to całkowity komplet do przekładki(zakładać i jechać)...

    Rodzinabmw...kolega chce kupić auto do swap-a czyli m70 w manualu(jak wiemy temat rzeka i bardzo ciężki do zdobycia) ja cenę za silnik+skrzynie podałem jak za średnio utrzymane E32 z tym silnikiem ale w automacie...

    Poczekamy zobaczymy....skrzynia "jeść" nie woła ;)

    pozdr :564:

  8. #28
    Doświadczony Użytkownik Awatar rodzinabmw
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    3,221
    BMW
    było 730i V8 manual SATIN CHROME co mnie pokusiło by je sprzedać???
    Skąd
    okolice Sulechowa
    Cytat Zamieszczone przez Dzuda
    Kolega p3xeon wiadomość z moim nr tel odczytał ponieważ nie mam już w zakładce "do wysłania" tel nie otrzymałem od w/w kolegi więc oferta złożona także koledze Pocisk7 który to mnie pisał...

    Cena dość spora bo to całkowity komplet do przekładki(zakładać i jechać)...

    Rodzinabmw...kolega chce kupić auto do swap-a czyli m70 w manualu(jak wiemy temat rzeka i bardzo ciężki do zdobycia) ja cenę za silnik+skrzynie podałem jak za średnio utrzymane E32 z tym silnikiem ale w automacie...

    Poczekamy zobaczymy....skrzynia "jeść" nie woła ;)

    pozdr :564:
    Dzuda Picisk bo o Nim mowa chce "kupić" całe BMW by wyjąć skrzynie, czyli szuka E31 za którą będzie musiał wyłożyć grubo ponad 10 tyś. czyli " interes życia", tylko po to by wyjąć skrzynie. do tego dochodzi silnik i reszta.

  9. #29
    Zaawansowany Użytkownik Awatar BRABUS
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    864
    BMW
    E32 735iL & Espace4 & K1200RS ;)
    Skąd
    Mwek
    bez sensu, poza tym ja nigdy bym nie rozebral e31 dla samej skrzyni, niedosc ze jest ich malo, to sa piekne i na pewno beda/sa klasykami. chyba ze mowa o jakims dzwonniku ;)
    http://7er.pl/signaturepics/sigpic2642_1.gif

  10. #30
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,286
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Cytat Zamieszczone przez rodzinabmw
    Dzuda Picisk bo o Nim mowa chce "kupić" całe BMW by wyjąć skrzynie, czyli szuka E31 za którą będzie musiał wyłożyć grubo ponad 10 tyś. czyli " interes życia", tylko po to by wyjąć skrzynie. do tego dochodzi silnik i reszta.
    Zrobił by interes życia jak by kupił jakiekolwiek 850 za 10koła które klasyfikuje się do jazdy...

    Zobacz kolego po ile są godne 850i 6gang w DE i zapewniam Cię że to nie są ceny rzędu 2,5t Euro...

    Skrzynia do m70 droga nie jest ale sprzęgło itd robi już cenę ;)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •