Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: [ elektryka] Kostka stacyjki

  1. #1
    Vip Vip Awatar lockbud
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    2,433
    BMW
    Było E38 730i 94r. Jest.........................X6 40d.
    Skąd
    - Sosnowiec

    [ elektryka] Kostka stacyjki

    Założę nowy temat może będzie bardziej czytelnie więc pytanko, czy wszystkie kostki stacyjki są takie same, czy jest jakaś różnica nie wiem, rocznik, lift czy coś takiego. Wydaje mi się że moja już trochę nie domaga a mam całą kolumnę za stacyjką z innej e38, podmienił bym sobie jeżeli nie ma różnic, chyba że trzeba zamawiać w serwisie po nr.win to inna bajka.


    Już wiem że są różnice i moja kostka w aucie wygląda tak



    a ta którą kupiłem kiedyś z kolumną kierowniczą wygląda tak



    w tej jest o dwa piny więcej niż w mojej i element zaznaczony też się różni, a odpowiada za włożenie prawidłowej wtyczki. Zastanawiam się czy gdybym pozbył się tego elementu z nowej kostki i podłączył ją w miom aucie, to czy ta różnica dwóch pinów więcej jest istotna i może się coś spalić itp

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Rafciu
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    523
    BMW
    E38, 740iL, 2000rok
    Skąd
    Góra Kalwaria
    Myślę że może się coś spalić, bo skąd wiesz, czy oprócz dwóch dodatkowych pinów pozostałe nie są pozamieniane miejscami? No chyba że są takie same kolory, wtedy jest szansa że to będzie działać.

  3. #3
    Vip Vip Awatar lockbud
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    2,433
    BMW
    Było E38 730i 94r. Jest.........................X6 40d.
    Skąd
    - Sosnowiec
    Cytat Zamieszczone przez Rafciu
    czy oprócz dwóch dodatkowych pinów pozostałe nie są pozamieniane miejscami?
    no właśnie tego nie wiem, wtyczki do tej drugiej kostki nie mam i tu jest poroblem, ale raczej nie będę kombinował i pomyślę nad wymianą na taką jaka ma być, dzięki.

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    886
    BMW
    BMW E38 740 1994r
    Skąd
    okolice Kalisza
    Też mnie czeka wymiana kostki- ja bym nie ryzykował zamieniać na używkę tym bardziej ,że się różnią -no chyba ,że to z niczym nie koliduje-musiałby wypowiedzieć się ktoś co zna się dobrze na elektryce - jednak co nowe to nowe ;)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •