Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 36

Wątek: [e38] pora pokazać moje autko/a ;)

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar BRABUS
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    864
    BMW
    E32 735iL & Espace4 & K1200RS ;)
    Skąd
    Mwek

    [e38] pora pokazać moje autko/a ;)

    witajcie, choc troche juz tu jestem na tym forum, m.in. jedno auto mam dzieki niemu ;)

    pomine mniej istotne auta, typu e30, e36 i e34, pokaze te, do ktorych sie przywiazalem.

    Wpierw - 740i, w manualu ;)



    pozniej pomyslalem ze troche pooszczedzam, co niestety szybko zweryfikowala rzeczywistosc - troche za malo mocy - 730d.



    Pozniej auto, zapewne znane niektorym z forum, mianowicie 740il.



    a teraz, jedno auto typowo oszczedne - 520d.




    i moja aktualna 740i, manual rzecz jasna, niestety golas ;)




    E38, m60b40, z manualna 6,niestety bardzo ubogo wyposazona, jedyne co to klimatronic, elektryka foteli i tyle ;)
    Generalnie przy zakupie bralem pod uwage stan techniczny i blacharski - tutaj bylem mile zaskoczony - tak zadbanej 7er z zewnatrz jeszcze nie widzialem - co istotne, bezwypadkowej.
    Od dołu, wszystko w plastikach, pełen oryginał, nic nieszponcone, czy rzeźbione.

    Co zrobiłem:
    -zaraz po zakupie wymieniłem lampy - miała białe ledy :razz: , teraz jak widac seryjne.
    -po 3 dniach postoju, odmowila posluszenstwa pompa paliwa
    -zaraz po zakupie nowe aku
    -wymiana alufelg na 18', wprawne oko pozna z którego auta mi pozostały ;)

    Co w planach:
    -aktualnie kompletuje zawieszenie - bo owe nie jest najlepsze - w weekend zbieram sie do wymiany
    -lampy kryształki - oczywiscie oryginały - nieżadne chinskie podrobki, czy juz tymbardziej ledy
    -myślę też nad zmianą tapicerki na skórę - choć welur w 7er, jest tak przytulny, że chyba jednak pozostane przy owym.

    Czekam na opinie, te pozytywne jak i negatywne ;)
    Pzdr.
    http://7er.pl/signaturepics/sigpic2642_1.gif

  2. #2
    Witam kolejny raz ;D ładne to autko i najwazniejszy jest stan,a wszytsko mozna dołożyc :D

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar iNstyNkt1
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    192
    BMW
    .
    Skąd
    Wrocław
    Witam. Nie powiem fanatyk marki :)

  4. #4
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Siemka

    7er zawsze można doposażyć najważniejszy jest stan...

    a co do 520d-biorąc pod uwagę osiągi i spalanie to ten wóz jest mocno średni :?
    Twoja jest chyba po przejściach bo z tego co wiem 2.0d wychodziło po FL (od 2000r) a ta na taką nie wygląda Lecz mylić się mogę...

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik Awatar BRABUS
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    864
    BMW
    E32 735iL & Espace4 & K1200RS ;)
    Skąd
    Mwek
    Cytat Zamieszczone przez Dzuda
    Siemka

    7er zawsze można doposażyć najważniejszy jest stan...

    a co do 520d-biorąc pod uwagę osiągi i spalanie to ten wóz jest mocno średni :?
    Twoja jest chyba po przejściach bo z tego co wiem 2.0d wychodziło po FL (od 2000r) a ta na taką nie wygląda Lecz mylić się mogę...
    tzn tak - do toczenia w sam raz - a gadanie ze pali tyle samo co 2,5d czy 3.0d mozna wsadzic miedzy bajki, od 3.0 srednio 3 litry mniej, no a osiagi to sila rzeczy.
    Jesli chodzi o FL - to oryginal polift - z 2000 roku, chyba ze ja czegos nie wiem, po czym wnioskujesz ze to nie polift?
    http://7er.pl/signaturepics/sigpic2642_1.gif

  6. #6
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    1,806
    BMW
    E38 740i
    Skąd
    Skoczów
    Witka.Normalnie śliczne ;)

  7. #7
    wstrząśnięty nie zmieszany Awatar WojtekD
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    8,616
    BMW
    e38 728 iA
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    11
    Witam :)
    Gra muzyka

  8. #8
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Cytat Zamieszczone przez BRABUS
    a gadanie ze pali tyle samo co 2,5d czy 3.0d mozna wsadzic miedzy bajki
    Czyli pali ok 5-6L na 100km w mieście skoro mówisz ze pali mniej niż 3.0 , bo się mieszczę w 10L po waw (530dA) W sumie to jak lupo 5L ropy Te nie małe koła na osiągi też dobrze nie wpływają w 2.0d...Zmieniłem teraz z 19' letnich na zimę 16' i wiem co mówię ;)

    A o zderzaku i nerkach to nie wspomnę.Halogeny po Fl są okrągłe a nie jak przed FL prostokątne...

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    179
    BMW
    e66 730Ld
    Skąd
    Puławy
    ładnie ładnie ;)
    NOW: BMW 730Ld 07' / Audi A5 QUATTRO 2.0TFSI 11'
    EX: Volvo V50 2.4d SPORT 07' / Volvo S60 R 08'

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik Awatar BRABUS
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    864
    BMW
    E32 735iL & Espace4 & K1200RS ;)
    Skąd
    Mwek
    zderzak to golym okiem widac ze malowany, maska niby oryginal lakier, ale nerki widac ze przedliftowe. No ale lampy, rocznikowo sie zgadzaja, wiec dziwne, zeby ktos dobieral akurat tak lampy zeby sie zgadzaly rocznikowo.

    Hmmm 530dA w wawie 10l? to dobry wynik, chyba ze jazda emerycka, bo automat tez wiecej wciagnie. ja jezdac po wawie manualem, 530d(bo taka tez mialem), przedliftowe 184km, mialem srednio 11-12, a teraz w 520d 7-8, max 8,5, wiec raczej o czyms to swiadczy ;)
    jedynie w trasie nie ma praktycznie zadnej roznicy przy normalnych predkosciach - bo pzy wiekszych zapewne 3.0 wygra - ale tempomat na 120 - 520d troche ponizej 6, 530 niewiele powyzej 6, wiec praktycznie to samo ;)
    http://7er.pl/signaturepics/sigpic2642_1.gif

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •