witajcie, choc troche juz tu jestem na tym forum, m.in. jedno auto mam dzieki niemu ;)

pomine mniej istotne auta, typu e30, e36 i e34, pokaze te, do ktorych sie przywiazalem.

Wpierw - 740i, w manualu ;)



pozniej pomyslalem ze troche pooszczedzam, co niestety szybko zweryfikowala rzeczywistosc - troche za malo mocy - 730d.



Pozniej auto, zapewne znane niektorym z forum, mianowicie 740il.



a teraz, jedno auto typowo oszczedne - 520d.




i moja aktualna 740i, manual rzecz jasna, niestety golas ;)




E38, m60b40, z manualna 6,niestety bardzo ubogo wyposazona, jedyne co to klimatronic, elektryka foteli i tyle ;)
Generalnie przy zakupie bralem pod uwage stan techniczny i blacharski - tutaj bylem mile zaskoczony - tak zadbanej 7er z zewnatrz jeszcze nie widzialem - co istotne, bezwypadkowej.
Od dołu, wszystko w plastikach, pełen oryginał, nic nieszponcone, czy rzeźbione.

Co zrobiłem:
-zaraz po zakupie wymieniłem lampy - miała białe ledy :razz: , teraz jak widac seryjne.
-po 3 dniach postoju, odmowila posluszenstwa pompa paliwa
-zaraz po zakupie nowe aku
-wymiana alufelg na 18', wprawne oko pozna z którego auta mi pozostały ;)

Co w planach:
-aktualnie kompletuje zawieszenie - bo owe nie jest najlepsze - w weekend zbieram sie do wymiany
-lampy kryształki - oczywiscie oryginały - nieżadne chinskie podrobki, czy juz tymbardziej ledy
-myślę też nad zmianą tapicerki na skórę - choć welur w 7er, jest tak przytulny, że chyba jednak pozostane przy owym.

Czekam na opinie, te pozytywne jak i negatywne ;)
Pzdr.