Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Wątek: [e32] Witam i sie przedstawiam :)

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    9
    BMW
    E32 750i
    Skąd
    Warszawa

    [e32] Witam i sie przedstawiam :)

    Witam.
    Jestem z Warszawy (Sulejówka) i mam 29 lat. Do tej pory jeździłem przez kilka lat łoplem łomagą 2,5TD (który pozostaje na przyszłość jako auto ekonomiczne). Wraz z żoną, w chwili pozwalania sobie na różne nie będące niezbędnymi "dobra", kilka dni temu nabyliśmy E32 750i. Rok 91, bordowy, przebieg 190tys (niewiadomy w 100%, ale poprzedni właściciel jak kupował auto 6 lat wcześniej miał 150tys i jest spore prawdopodobieństwo że jest oryginalny), z północy Polski :) Sprzedawał go znajomy i w sumie tylko dlatego akurat na niego się zdecydowaliśmy, bo stan, oraz to co jest w nim do zrobienia, wydaje się w większości znane. Do auta jest drugi silnik (po remoncie) gratis, jako że pierwszy troszke zjada oleju i to koniec jego przypadłości. Kiedyś trzeba będzie "toto" wymienić... Jest jeszcze kilka mniejszych ułomności, pierdółek elektrycznych i innych gówienek, ale nie stanowi to wielkiego problemu. Poza tym reszta układu jezdnego, napędowego i innych takich najważniejszych podzespołów wydaje się ok :) Zostają blachy - jest kilka małych ognisk korozji: na drzwiach na dole od wewnątrz, oraz od zewnątrz na jednych drzwiach lekko pukniętych przez jakąś panią, której nie udało sie dostrzec tego dość dużego samochodu...

    Zdjęć jeszcze nie zrobiłem, autem niewiele dotychczas przejechałem, ale jest różnica względem omegi :) - Wam się to wyda śmieszne, ale ja do niczego innego nie mam porównania bo niczym innym nie jeżdżę. A jeździ dobrze, power jest. Mam dość lekką nogę więc może ze spalaniem nie będzie tak bardzo źle, tym bardziej że auto nie ma być do jazdy na codzień. Automat znam i lubię :) Mam nadzieję, że to co trzeba będzie zrobić w przyszłości nie pozbawi nas wszystkich funduszy...

    Na koniec dodam tylko, że z chęcią bym się z kimś spotkał w moich okolicach, kto by zerknał to tu to tam i powiedział mi na spokojnie co z pierdółek byłoby łatwo i tanio (i gdzie) znaleźć i zrobić, a na co się przygotować z większą kasą...

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    Witam,

    Z Warszawy z pewnością znajdziesz kogoś z takim pojazdem i kontatami, w stolicy było niegdyś tych aut bardzo sporo.

    Odnośnie omegi 2.5 którą posiadasz to jest to auto z sercem od BMW - taki sam motor znajdziesz w e34 525 TDS :D

    Powodzenia
    Czarne e32 w benzynie!


  3. #3
    Witam i koniecznie dawaj fotki ;)

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik Awatar malet7
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    521
    BMW
    e65
    Skąd
    "...Katowice miasto Jedno na sto..."
    Witka :)
    zdjęcia, zdjęcia i raz jeszcze zdjęcia :D
    ...z pasji do samochodów, z miłości do BMW...

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    151
    BMW
    E32 740i
    Skąd
    Cieszyn
    Witam

  6. #6
    Vip Vip Awatar Pablo_gl
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,602
    BMW
    E65 740d, E38 740i
    Skąd
    Gliwice
    Witam, a co do oględzin i innych przydatnych wiadomości to jak rozejrzysz się już po forum to sporo znajdziesz w swojej okolicy podobnych acz już zorientowanych w temacie zapaleńców. Na początek uderz do AdamBMW ma wiedzę i pracuje na co dzień w Bawarii on cię już pokieruje dalej chyba, że ktoś inny się wcześniej zaoferuje z sąsiedzką pomocą :) .
    Powodzonka.
    Dreams from Dreams - 7er...

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    534
    BMW
    e38 730
    Skąd
    Chełm
    Cześć :)
    Niczym Feniks z Popiołu podrywa się i unosi w oddali

  8. #8
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    68
    BMW
    E38 750IAL
    Skąd
    Warszawa
    Ave :)

  9. #9
    Leszek VIP Vip Awatar siudema
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    1,833
    BMW
    było e32 m30b35 II89r będzie ...?
    Skąd
    Trzebnica -DeTRoit
    Witam i powodzenia w pracach przy autku :)
    Lepiej stracić sekundę w życiu , jak życie w ciągu sekundy






    http://dachy-trzcinowe.pl/

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Silent
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    582
    BMW
    e38 740iL 1999r
    Skąd
    Będzin (Śląskie)
    Witam
    ~3x Black 7er e38~

    ~e38~
    2010r - BMW 740iL (prod. 99r)

    ~EX e38~
    2008r - BMW 728i (prod. 99r)
    2007r - BMW 730i (prod. 94r)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •