Witam koledzy. Przeczytałem chyba wszystkie możliwe tematy dotyczące webasta i z tego co sie zorientowałem posiadam u siebie urządzenie typu Termo top Z/C- D. A więc da się zrobić grzanie budy na jakąś tam godzinkę. Dodam że nie posiadam monitora tylko mały BC na którym mam kolejno; Timer, Zeit 1 i 2, Datę, Memo ein, 12 i Set. Szukam kogoś kto mógłby coś podziałać w temacie. Najlepiej w okolicach wrocka bądź Leszna. Jakby ktoś coś wiedział lub mógłby się podjąć to będę wdzięczny za info. Cena usługi też by mnie interesowała;]

Korzystając z okazji mam kilka pytań odnośnie tego ustrojstwa bo trochę mnie ono nie pokoi. Mianowicie w lecie czy w zimnie za każdym otwarciem drzwi bądź kufra włączał się w nim wiatraczek na jakąś minutę po czym się wyłączał. Podczas tego z tłumika wydobywa się tylko zimne powietrze. Nie jestem przekonany co do jego sprawności w dogrzewaniu silnika ponieważ na odpalonym motorze z tłumika nie wydobywa się nawet to zimne powietrze, wiatraczek tez nie chodzi. Ściągnąłem więc nadkole żeby mu się bliżej przyjrzeć. Po odpaleniu po jakichś dwóch minutach webasto i węże robią się ciepłe. I teraz nie wiem czy ono jednak chodzi pomimo braku spalin czy to płyn z silnika już je nagrzewa. Nie chce go na razie rozbierać żeby nie okazało się że robiłem to na darmo. Jeśli ktoś miał z czymś podobnym do czynienia bardzo proszę o sugestie. Z góry dzięki