Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 27

Wątek: Porównanie silnik przed lift i po lift pomocy

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    538
    BMW
    e65 3.0d
    Skąd
    suwałki
    Wszędzie kręcą i Niemcy już dawno temu się skończyły.Wszystko jest kombinowane i kręcone :? Cóż więcej wymagać ,przecież to my ich nauczyliśmy prawie wszystkiego co złe, hehe ;D .Ja jak pojechałem po swoje to kupiłem auto od Niemca który przyjechał z dwoma Turasami ,którzy trzymali protezy na kokpicie ,dłubali pestki i pili colę która była rozlana.Nie wspomnę o brudzie w aucie :razz: Co najciekawsze to oni negocjowali cenę sprzedaży auta ze mną :shock: .Dzisiaj prawdziwy Niemiec to biały kruk :) .Wolę już szukać auta w Polsce u maniaków (pedantów) BMW7 jak tu na forum .Będę pewien że trafię dużo lepiej jak tam :papa:

  2. #12
    Vip Vip Awatar Marecki7er
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2,307
    BMW
    e32 740iA M62B44
    Skąd
    Wrocław
    Każdy ma swoje zdanie :) Turasa z Niemcem nie można mylić.

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    538
    BMW
    e65 3.0d
    Skąd
    suwałki
    Oczywiście że tak ,ale przewaga tych co handlują i sprzedają to Turasy lub inni auslanderzy.Czyli i tak d.pa z jakiej strony byś nie zaszedł .Znam temat pracowałem tam 12 lat.Nie jest tak różowo ,a szkoda kiedyś było inaczej.Teraz trzeba się poważnie naszukać i strarcić sporo czasu i jeszcze więcej pieniędzy.

  4. #14
    Radzę posłuchać kolegów i uważać na poliftowe egzemplarze 740i (4.4 z vanosami). Kluczową sprawą jest tu przebieg (czytaj stan silnika) aczkolwiek to bardzo fajne motory, mocne i palą mniej niż przedlifty. Jak trafisz auto z rzeczywistym przebiegiem około 200k to warto się tym zainteresować w przeciwnym wypadku w niedalekiej przyszłości w grę wchodzi drogi remont. Niestety mnie to trafiło.

  5. #15
    Zaawansowany Użytkownik Awatar BRABUS
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    864
    BMW
    E32 735iL & Espace4 & K1200RS ;)
    Skąd
    Mwek
    ja osobiscie mam juz kolejna e38 z silnikiem m60b40 w manualu - tak wiem, kwestia gustu, ale nie narzekam na spalanie - po miescie wiadomo - przy mojej nodze wychodzi od 15 do 20, ale w trasie potrafi bez problemu zejsc do 10, czego w m62b44 nigdy nie doswiadczylem - chociaz tu swoje pare groszy dorzucil automat no i LONG.
    W PL realiach wydaje mi sie wiekszym problemem odkrecajace sie pompy oleju w m60 i podobno tez w m62 nie do konca to poprawili, bo ze schodzacym nicasilem jeszcze sie nie spotkalem ;)
    http://7er.pl/signaturepics/sigpic2642_1.gif

  6. #16
    A ja akurat doświadczyłem 10l w M62 z automatem w longu. Choć musiałem się troszkę postarać.

  7. #17
    Zaawansowany Użytkownik Awatar przemo9999
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    765
    BMW
    740i M62TuB44
    Skąd
    Kołobrzeg
    Cytat Zamieszczone przez joe white
    A ja akurat doświadczyłem 10l w M62 z automatem w longu. Choć musiałem się troszkę postarać.
    10l nie problem,:) mi raz wyszło 8,7litra. Tankowana do pełna później dolewka.
    Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców.
    Pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi...
    Czasami aż ciężko ich wyprzedzić...

  8. #18
    Dlatego napisałem "troszkę postarać".

  9. #19
    Zaawansowany Użytkownik Awatar royal
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    208
    BMW
    BYLO e39 540i E38 740i E46 330Ci JEST E65 745i
    Skąd
    Skocżów
    m62 tez ma vanos tylko pojedynczy jak dobrze pamietam, m62tub44 ma troszke wiekszy momet ale nie tak plasko dostepny jak zwykle m62b44 wiecej pali i ma przepustnice ster elektronicznie a nie na linke i chyba komputer jest 32 bitowy i glowice z innych materialow....ja bym bral m62b44 ...... co do spalania ja mam m62b44 manual z podwojnymi szybami i dooobrym wyposazeniem i nie ma problemu zejsc w trasie do 9,5....(przy 100km/h) srednio spalanie wacha mi sie okolo 12 litrow...jezdze dosc normalnie najwiecej srenie wyszlo mi 15...

  10. #20
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    256
    BMW
    E38 M51 , E39FL S62
    Skąd
    Warszawa
    royal m62b44 ma zmienne fazy rozrządu jak masz Rościgniewa łańcuch albo poluzowane zębatki , a m60TUb44 ma pojedyńczego vanosa na wałku ssącym (a że ma 2 takie wałki to 2 vanosy)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •