Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 26

Wątek: [ elektryka] Lampy , czy to neon czy same diody ??

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    206
    BMW
    E38 4,4 M62TU; E36 coupe 2,8 M52
    Skąd
    Prudnik
    Mam takie lampki, a raczej miałem bo zmieniłem z powrotem na ori kryształki gdyż po około 1,5 roku przestały świecić te "neonki" od postoju, tzn coś tam nie łączy, jakieś zimne luty, raz w jednej lampie raz w drugiej część rurek nie świeciła, pukłeś w lampę albo w różnych miejscach nacisnąłeś szkło to na chwilkę zaświecały się i po jakims czasie inna strona rurek czy cała rurka nie świeciła. Z pół roku już leżą, chce je rozkleić bo inaczej nie można się dostać, poszczególna rurka ma na końcach diody. Co do świecenia... w nocy efekt super, zaś w bez pochmurny dzień nie widać że świecą-oczywiście jak jeszcze działały poprawnie.

  2. #12
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,240
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    Cytat Zamieszczone przez coboss
    I pytanie o żarówki? A raczej ich błędy.
    W LCM III jest taka opcja jak "tylne lampy led", a więc wystarczy tylko NCS i problem z postojami żaden ;)
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms

  3. #13
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    65
    BMW
    e38 740iA
    Skąd
    Olkusz/Kraków
    no dobra ale na lampy przecież dają gwarancje :) to pomyśl o tym żeby je oddać :)

  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik Awatar iNstyNkt1
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    192
    BMW
    .
    Skąd
    Wrocław
    Mi najbardziej podchodzą takie diody ze światłem stopu

    http://allegro.pl/lampy-tylne-bmw-7-...7.html#gallery

  5. #15
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    65
    BMW
    e38 740iA
    Skąd
    Olkusz/Kraków
    kwesia gustu , poza tym tlumaczylem juz ze najwięcej takich jeździ :P zostaje przy neonkach :) hehe

  6. #16
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    569
    BMW
    e38 750iL
    Skąd
    Bytom
    mam diody i myślałem o tych neonach...

    w nocy pewnie fajnie wyglądają ale widać tak jak wyżej było pisane że świecą dwie diody a nie światłowód... poza tym same neony są troche krótkie :?

    no i stop jest nie na swoim miejscu tylko za neonami.......

  7. #17
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    65
    BMW
    e38 740iA
    Skąd
    Olkusz/Kraków
    no tak , jak bede kupował to je najpierw zmontuje zeby zobaczyc jak to świeci :)

    dj chyba sie nie obrazisz jak troszki skopiuje Twoja bume ?? mam zamiar zrobic taki sam przod jak u Ciebie z tym ze mam chrom-line :D

  8. #18
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    569
    BMW
    e38 750iL
    Skąd
    Bytom
    _jahu_, rób rób :D

    jak zrobisz czarnucha to obowiązkowo spocik i sesyjka ;)

  9. #19
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    206
    BMW
    E38 4,4 M62TU; E36 coupe 2,8 M52
    Skąd
    Prudnik
    Cytat Zamieszczone przez _jahu_
    no dobra ale na lampy przecież dają gwarancje :) to pomyśl o tym żeby je oddać :)
    Niestety gwarancja nie jest dożywotnia ;) , jak wcześniej pisałem z 1,5 roku świeciły aż się zmęczyły :D ale co wymagać od chińszczyzny :D

    Cytat Zamieszczone przez djB_M_W
    mam diody i myślałem o tych neonach...

    w nocy pewnie fajnie wyglądają ale widać tak jak wyżej było pisane że świecą dwie diody a nie światłowód... poza tym same neony są troche krótkie :?

    no i stop jest nie na swoim miejscu tylko za neonami.......
    Wszystkie trzy są jednej długości-trochę krótkie, nie tak jak w E39 górne krótsze, dolne dłuższe i każda zachodząca na róg lampy.

    Stop może być na diodach między "rurkami" i może być w standardowym miejscu na żarówce, ja miałem i diody i żarówkę, waliło tak że nie sposób żeby ktoś nie zobaczył że hamuje :shock:

  10. #20
    Początkujący Użytkownik Awatar bobibmw
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    29
    BMW
    e60 530d e38 735IA
    Skąd
    Bydgoszcz
    neony polecam,mnie się widziały,teraz kupiłem dymione i tak sobie u mnie,napewno lepiej przy czarnym lub srebrnym.
    było:clioII,audi90coupe,rover300,316i,320i,525TDS, 525,530D,323i,320d,120d,330d,grand cheeroke 4.7,jeep liberty 3.7,,E36,A6,E34,e46M,E36,E39,E46Tour,GSXR 1000 K2,330Ci,320i,xara pic,e39,x5 3.0d,e39,e38,e36,535

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •