Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 37

Wątek: Zmiana szyb na podwójne - co potrzeba?

  1. #11
    Vip Vip Awatar PawelM.
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    844
    BMW
    ex E32 750iL 1988r.
    Skąd
    Marki
    Blog
    15
    Jarku masz rację ale trzeba też niestety malować drzwi itp a i nie ma pewności co do nich a swoje mam w bdb stanie. najwyżej kupię całe drzwi i będę robił przekładkę

    a ja mogę kupić wszystkie boczne szyby za 500zl i do tego mogę wziąć wszystko co mi potrzebne do przekładki :)
    ...And on the 7th day God created the... 7er...

  2. #12
    Doświadczony Użytkownik Awatar rodzinabmw
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    3,221
    BMW
    było 730i V8 manual SATIN CHROME co mnie pokusiło by je sprzedać???
    Skąd
    okolice Sulechowa
    Cytat Zamieszczone przez Jareknes
    ja mam w orginale szyby atermiczne tylko drzwi mi sie sypia juz z niemiec taka przyszla( 1 wlasciciel w polsce) cena jest nie rynkowa poniewaz od przyjaciela, w Swidwinie jest Koles co sprzedaje rozne czesci do bmw rok temu za przednie zyczyl sobie 150 zeta za szt, 100 za tyl. gdzies podzialem namiary.
    Mówisz o drzwiach pod atermiczne szyby? Czy zwykle?

  3. #13
    Vip Vip
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    724
    BMW
    E32 730 I m30b30
    Skąd
    Lublin
    Blog
    1
    Dobry pomysł z tymi szybami ale
    1. Masz na pieńku z mafią ?
    2. Jestes szoferem jakiegos VIP'a?
    3. Wybierasz sie na podróż przez Antarktydę ?

    :) pozdro :) Czekam na efekty :)

  4. #14
    Vip Vip Awatar PawelM.
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    844
    BMW
    ex E32 750iL 1988r.
    Skąd
    Marki
    Blog
    15

    szyby

    Kyky7er odp na Twoje pytania brzmia NIE :) ale jak to kiedys napisalem chce doposazyc swoje auto w wiele rzeczy ktore moze nie sa mi potrzebne ale jestem gadzeciarz i jesli jest taka opcja to chcialbym ja miec :)

    W nastepny weekend pojade po te szyby i inne graty bo zbroje sie na zimowe wieczory ktore spedze na przekladaniu :)

    Dzieki za podpowiedzi
    ...And on the 7th day God created the... 7er...

  5. #15
    Doświadczony Użytkownik Awatar rodzinabmw
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    3,221
    BMW
    było 730i V8 manual SATIN CHROME co mnie pokusiło by je sprzedać???
    Skąd
    okolice Sulechowa

    Re: szyby

    Cytat Zamieszczone przez PawelM.
    Kyky7er odp na Twoje pytania brzmia NIE :) ale jak to kiedys napisalem chce doposazyc swoje auto w wiele rzeczy ktore moze nie sa mi potrzebne ale jestem gadzeciarz i jesli jest taka opcja to chcialbym ja miec :)

    W nastepny weekend pojade po te szyby i inne graty bo zbroje sie na zimowe wieczory ktore spedze na przekladaniu :)

    Dzieki za podpowiedzi
    Przy okazji zrób listę co wzięłeś napewno niejednemu się przyda. Sam będę z uwaga śledził temat.

  6. #16
    Doświadczony Użytkownik Awatar MariuszE38
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    1,161
    BMW
    Sprzedane
    Skąd
    Toruń
    Czyli w E38 przemyśleli temat i już nie ma takich problemów. Potrzeba tylko podwójnych szyb z uszczelkami i to wszystko.
    ex:
    E36 325 TDS AC Schnitzer (160KM, 305Nm)
    E38 728iA Shadowline Individual
    E53 X5 4,4i Sport Pack

  7. #17
    Vip Vip Awatar PawelM.
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    844
    BMW
    ex E32 750iL 1988r.
    Skąd
    Marki
    Blog
    15
    no to w e38 macie wygodniej:)

    jak będę robił swoja przeróbkę to na pewno dam znać bo rzeczywiście może komuś się przyda
    ...And on the 7th day God created the... 7er...

  8. #18
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,252
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Paweł, jeśli mógłbyś to pewnie nie tylko ja (bo też nosze się z zamiarem takiego zabiegu) będę Ci wdzięczny. Temat był wielokrotnie poruszany, ale informacje nigdy nie były poparte żadnym materiałem zdjęciowym ani też szczegółowo opisane poszczególne trudności na kolejnych etapach. Czekamy ;)

  9. #19
    Doświadczony Użytkownik Awatar rodzinabmw
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    3,221
    BMW
    było 730i V8 manual SATIN CHROME co mnie pokusiło by je sprzedać???
    Skąd
    okolice Sulechowa
    Cytat Zamieszczone przez tuczi77
    Paweł, jeśli mógłbyś to pewnie nie tylko ja (bo też nosze się z zamiarem takiego zabiegu) będę Ci wdzięczny. Temat był wielokrotnie poruszany, ale informacje nigdy nie były poparte żadnym materiałem zdjęciowym ani też szczegółowo opisane poszczególne trudności na kolejnych etapach. Czekamy ;)
    Dokładnie jak pisze Tuczi każdy coś tam pisał ale nikt tego faktycznie nie robił, a jak już wiemy to nie takie proste. Mnie też korci założenie takich szyb ale wole poczekać na jakiegoś śmiałka. Powodzenia z całego serca.

  10. #20
    Zaawansowany Użytkownik Awatar aras232
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    285
    BMW
    bmw 730(e32)i bmw 740i (e38)powrót bmw 730(e32)
    Skąd
    Zielonka
    Panowie jak w temacie czy czołowa szyba jest tez atermiczna z tego co dzwoniłem 1gość powiedział mi ze niema przednich szyb atermicznych a inny ze ma.Mam do wymiany przednią szybę i czy będzie pasować do 730 1988r dawca po lifcie.Jeszcze jedno pytanko żeby nie zaśmiecać forum czy były montowane skórzane boczki w krótkiej wersji nie w longu chodzi mi tu o tylne drzwi

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •