Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Jak wymontowac telefon w e65

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    7

    Jak wymontowac telefon w e65

    Witam.Mam pytanie w zwiazane z telefonem w bme e65. Czy ma ktos pojecie jak wymontowac szufladke lub sam czytnik kart sim? bylem w serwisie ale powiedzieli mi ze padl czytnik kart dlatego nie moge sie nigdzie polaczyc.Ale ciekawe jest to ze on czyta mi karte sim i wyskakuja wszystkie numery ale gdy chce sie polaczyc to jest sygnal jakby bylo zajete i to na tyle.Ma ktos tutaj jakas wiedze w tym kierunku ?

  2. #2
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    43
    BMW
    E65 750Li
    Skąd
    Koszalin
    Sprawa dosyc skomplikowana. Dostep do telefonu, tego w przedniej konsoli jest tylko po
    zdemontowaniu tej drewnianej belki pod nawiewami, oraz plastiku od guzika start/stop.
    Najpierw srubki kolo ekranu od navi, potem drewienko, potem plastiki od start/stop,
    potem odejda panele boczne, nastepnie wychodzi cala kolumna : cd + telefon + szufladka.
    Wypinasz swiatlowod z cala wtyczka, na zaczepach wychodzi od gory sam cd. Zostaje
    tasma od telefonu, ja dosyc ciezko wypiac. Ale ogolnie masz juz to na wierzchu, mozna
    sie pokusic od rozebranie...

  3. #3
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    @Genol


    poszukaj w sieci BMW / TIS - instrukcje dla mechanikow, znajdziesz tam wszystkie instrukcje montazu, demontazu, napraw itd.


    Sebek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •