Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Wątek: HRABIA JUZ JEZDZI SWOJA KARETA

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar hrabia81
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    870
    BMW
    Chwilowo brak
    Skąd
    Polska

    HRABIA JUZ JEZDZI SWOJA KARETA

    wszystko pieknie beti ma (stare) nowe serce zapier...a jak wsciekla. tylko jest kilka rzeczy ktore musze jeszcze zrobic np wymienic zamki w masce, prawy xenon swieci jak mu sie chce jak zgasnie wylaczam i wlaczam swiatla i jest na jakis czas ok puzniej to samo (wiec musze to tez zrobic) lecimy dalej strzalka od temperatury jest za czerwonym polem przewody sa miekkie jak kaczuszka wiec teraz nie patrze na temperature bo nawet gdy jest zimny silnik pokazuje to samo. no i na koniec wyjezdzam sobie wczoraj na ulice pusta trasa wiec mysle sobie troche przycisne bo bardzo dawno nie jezdzilem moim skarbem i teraz najlepsze przy ostrym przyspieszaniu cos tlucze mi pod samochodem tak jakby miedzy przednimi fotelami moze troszeczke dalej pod tylna kanapa dzieje sie to jak zatrzymam samochod wylacze silnik a puzniej odpale smoka i dam mu w piz.e. teraz sie zastanawiam czy to jest cos ze skrzynia czy most jest do wymiany. ciezko mi zlokalizowac to bicie. jak ktos wie co jest z wskaznikiem temperatury i z tluczenim pod samochodem to niech mi pomoze bo juz sam nie wiem co jest. z gory dziekuje. no w koncu zaakleje dziure w zbiorniku victorem (SEBEK DZIEKI ZA POMOC WISZE CI DUZE ZIMNE PIWKO)
    P.P.K.K

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    400
    ciekawe jak sprawa z ksenonami bedzie wygladac. ja mam to samo. wymienilem zarnik i przetwornice dalem do regenracji -> okazalo sie ze na wszystkich zakresach pracy jest bardzo dobrze. zostal jeszcze zaplonnik:) ciekawe co bedize u Ciebie:P koniecznie daj znac co z tym ksenonem

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    904
    BMW
    E46 328Ci
    Skąd
    Wrocław
    No to gratki Hrabia, że sytuacja opanowana :) Wskazówka to pewnie zegary albo czujnik do wymiany. A mi przy ostrym przyspieszaniu coś lekko rezonuje pod autem przy 3-4tyś obr i nie wiem co to :P

  4. #4
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    podpora walu

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    372
    BMW
    740iA, e30 344i, 126p
    Skąd
    Pruszkow
    Dokladnie, sprwadz podpore walu, ja mialem to samo w 540. Dokladnie za tylnymi siedzeniami walilo niemilosiernie wlasnie przy ostrym przyspieszaniu, takze na 90% stawiam ze to to. Radze Ci tylko kupic ori, gdyz jak ja kupilem do 540 w intercarsie najlepsza jaka byla podrobe i wytrzymala miesiac. Potem kupilem ori i juz sprzedalem z nia takze prawie rok bylo ok :) A z wymiana jest troche zabawy wiec nie warto placic jak ja dwa razy za robote, tylko kupic ori i bedzie swiety spokoj :)

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    511
    BMW
    e38 735
    Skąd
    boleslawiec
    taki efekt to albo podpora walu albo gumy na skrzyni biegow, albo ktorys z krzyzakow na wale moze miec luz

  7. #7
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    66
    A może poluzowała się, któraś z osłon tarcz hamulcowych, strasznie dzwoni.

  8. #8
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    89
    siema!jezeli chodzi o xenony to sprawdz wtyczki czy nie sa luzne i czy nie sa te metalowe blaszki w tej wtyczce poprzypalane wtedy robi sie taki czarny osad przez ktory nie przewodzi prad.ja tak mialem wtyczka z lewej byla luzna i sie lekko przypalila i jak mi gasly ksenony to po powtornym wlaczeniu swiatel sie zapalaly.wyciagnelem wtyczke maluskim pilniczkiem peczyscilem blaszki i po wlozeniu jejpaskiem smozaciskowym przycisnelem wtyczke.dziala bez zarzutow powaga!!!pozdro z WRC!!!
    BMW !!!

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik Awatar hrabia81
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    870
    BMW
    Chwilowo brak
    Skąd
    Polska
    temperatura to pewnie termostat bicie pod samochodem to na 90% podpora koszt naprawy okolo 600 zl. a mowia ze bmw jest drogie w utrzymaniu. :) (nie wspomne o tym ze jestem w tym miesiacu lzejszy o 5700 zl ;) ) dzisiaj kleilem zbiornik zobaczymy co z tego wyszlo.
    P.P.K.K

  10. #10
    Vip Vip Awatar Pablo_gl
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,602
    BMW
    E65 740d, E38 740i
    Skąd
    Gliwice
    Cytat Zamieszczone przez hrabia81
    temperatura to pewnie termostat bicie pod samochodem to na 90% podpora koszt naprawy okolo 600 zl. a mowia ze bmw jest drogie w utrzymaniu. :) (nie wspomne o tym ze jestem w tym miesiacu lzejszy o 5700 zl ;) ) dzisiaj kleilem zbiornik zobaczymy co z tego wyszlo.
    Podpora to max 200zł i max 150 za robotę :D i to na markowych częściach.
    Dreams from Dreams - 7er...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •