Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: [mechanika] Problemy ze skrzynią 6HP26 w 745i e65

  1. #11
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Mi sie wydaje ze coś jest nie dokonca dopracowane ze sterownikiem - mechatronika ma jakiś problem... Tak mi sie wydaje. Niestety trzeba się przyzwyczaić, ja juz wymieniłem sprzęgło, tarczki na 3cim biegu, olej, filtr, programowalem całe auto na nowo i spośród wielu objawów pozostał jeszcze właśnie tez że czasami szarpnie z 5tki na 5tke i jak jest zimny przez pierwszy km odczówalnie zmienia biegi. Co ciekawe im dłużej jeżdże tym mniejsze są te objawy. U mnie trik z pedałem gazu pogorszył chyba sprawe.. Tak jakby trzeba dużo czasu zanim skrzynia sie do nas przyzwyczai :)

    Hmm bmw cfana bestia, nie odrazu się każdemu "oddaje" - musi nas dogłębnie poznać :D

  2. #12
    Początkujący Użytkownik Awatar HubertB
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    20
    BMW
    745i '04; 840Ci '94
    Skąd
    W-wa okolice
    Trudno mi się z tym pogodzić. Przecież od nowości tak chyba nie było. Moja ma dopiero 130tys.km (mam nadzieję 8/ ), więc liczyłem, że skrzynia nie będzie utrapieniem.

  3. #13
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez HubertB
    Trudno mi się z tym pogodzić. Przecież od nowości tak chyba nie było. Moja ma dopiero 130tys.km (mam nadzieję 8/ ), więc liczyłem, że skrzynia nie będzie utrapieniem.
    Przykre to niestety ..

  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    179
    BMW
    e66 730Ld
    Skąd
    Puławy
    Czyli ma to swoje plusy, jeżeli tak jest ( powinno być ) to nie bedziesz miał chociaż kosztów żadnych. Jak narazie ciesz się bunia, pod innymi względami ! ;)
    NOW: BMW 730Ld 07' / Audi A5 QUATTRO 2.0TFSI 11'
    EX: Volvo V50 2.4d SPORT 07' / Volvo S60 R 08'

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •