Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 38 z 38

Wątek: Płać bo masz BMW

  1. #31
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Cytat Zamieszczone przez Dzuda
    Nie ma szansy na wygranie tej sprawy...
    hahaha To obejrzyj ten filmik jeszcze raz i jeszcze raz i jeszcze raz....
    GDZIE TAM JEST SKRZYŻOWANIE?? Chłopie oni w "polu" stoją frajerzy i jak im przed pyskiem postawili znak ustąp pierwszeństwa to już skrzyżowanie by chcieli wsioki cholerne...

    Ja na tym materiale widzę postępowanie cywilne przeciwko burakom i co najmniej 3 wykroczenia jakich się dopuścili. Historia skończy się po roku może dwóch dyscyplinarnym zwolnieniem cieci, a jak dobrze rozegra to już za 3 miesiące będą zawieszeni w obowiązkach do wyjaśnienia sądowego postępowania.

    Kolego policja może dużo ale do wszystkiego musi mieć podkładkę, każdą rzecz jaką robią musi być podparta konkretną podstawą i to nie że Panu Policjantowi się wydaje lub on twierdzi, że ją ma! To są ludzie co powinni być szkoleni i powinni dokładnie wiedzieć kiedy co może zrobić. Ci widocznie dłubali w nosie w szkółce na szkoleniach.
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  2. #32
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,286
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Cytat Zamieszczone przez coboss
    Ja na tym materiale widzę postępowanie cywilne przeciwko burakom i co najmniej 3 wykroczenia jakich się dopuścili. Historia skończy się po roku może dwóch dyscyplinarnym zwolnieniem cieci, a jak dobrze rozegra to już za 3 miesiące będą zawieszeni w obowiązkach do wyjaśnienia sądowego postępowania.
    :shock: :hah:

  3. #33
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Cytat Zamieszczone przez Dzuda
    Cytat Zamieszczone przez coboss
    Ja na tym materiale widzę postępowanie cywilne przeciwko burakom i co najmniej 3 wykroczenia jakich się dopuścili. Historia skończy się po roku może dwóch dyscyplinarnym zwolnieniem cieci, a jak dobrze rozegra to już za 3 miesiące będą zawieszeni w obowiązkach do wyjaśnienia sądowego postępowania.
    :shock: :hah:
    No widzisz dla tego u mnie jak jadę 7er to policja ogląda auto lub jak już zatrzyma to grzecznie mówi dzień dobry Panie kierowco jak się dziś czujemy a Was męczą, policję można sobie wychować a może to poziom intelektualny jest inny misiaków :D

    Przypadek z filmu nie jest odosobniony, jeżdżę co roku na wakacje i co roku napotykam takich jak tamci co dużo by chcieli a od 3 lat zapłaciłem tylko 1 mandat przez własną głupotę, ale to był kolejny przepadek na którym się nauczyłem co robić i wyciągnąłem konsekwencje. Ten gość z filmiku po prostu stwierdził, że z deb... nie ma co rozmawiać dla tego skończył walkę, powiedział im tylko, że założy im sprawę cywilną i tyle ale jakoś do nich nie dotarło :)
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  4. #34
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,286
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Mnie nic nie męczą bo jak mnie zatrzymują to od razu pierwsze co słyszę to "panie kierowco dowód będzie chyba zatrzymany" no i wtedy wchodzę z nim w gadke :) mandat też już dawno dostałem i też przez głupotę

  5. #35
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez coboss
    Cytat Zamieszczone przez Thomsen1
    Co do lektora z programu " Uwaga pirat" to jego komentarze napewno pisze ktoś z innej planety. Nie sądze żeby ten człowiek w swej nieskończonej mądrości kiedykolwiek prowadził samochód . Czasami nie wiem czy śmiać się czy płakać.
    Zrób jak ja :) najlepsze rozwiązanie. NIE OGLĄDAĆ ;D spadnie im oglądalność do przeciętnego posiadacza Dełu i TVN Turbo to, to ściągną z anteny ;)
    Ja przestałem oglądać po paru odcinkach bo mi ciśnienie dzwigało i to mocno...

  6. #36
    Zaawansowany Użytkownik Awatar koNik_N
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    572
    BMW
    1989 E32 750i, 1974 E3 2500, 1976 E12 535i
    Skąd
    KRK
    Cytat Zamieszczone przez toki
    Nie wiem co by nie zrobił to sprawy nie wygra. Co z tego że nie mają nagrania?
    ojj niestety w dużej mierze to czy wygra czy nie zależy od tego jak bardzo jest znany i jak duże ma plecy w "środowisku". Taki kraj :-)
    '59 GAZ 21 | '66 W108 5.6 | '69 W108 280SEL | '72 BA3 2101 1200s | '74 BMW E3 2500 | '76 BA3 2103 1.8iSk | '76 BMW E12 535i | '79 GAZ 24 | '89 Volvo 740 2.3 GLE | '89 BMW E32 750i | '96 Volvo 960 3.0

  7. #37
    Vip Vip Awatar Thomsen1
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    402
    BMW
    728i
    Skąd
    Zawiercie/Kielce
    Taaa coboss w zasadzie masz racje , aczkolwiek w celach poznawczych czasami zerkam na ten program żeby mieć jasność na jakie bryki i gdzie należy zwracać uwagę . Pozdrawiam.


    Będziesz Miał W_ _ _ _ _ _ e

  8. #38
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    65
    BMW
    e38 740iA
    Skąd
    Olkusz/Kraków
    hehe to ladnie panowie ja miałem parę sytuacji z policją : pierwszą dwa lata temu gdy jechałem do dęblina i w jędrzejowicach zapytalem się na cb czy jest czysto i otrzymalem taką odpowiedź ale podszył sie niestety jeden z policjantów jadących za mną swą niebieską octavią , przejechałem 84 km/h przez przejscie dla pieszych i zaraz kazali mi zjechać :P co się okazało nie musiałem placić bo za policją jechał klient prawnik który slyszal i widział jak to się odbylo , zatrzymal się za mną i mnie gosc wybronił :) całość kosztowała mnie hehe bagatela 75 zł (butelka dobrego trunku) a druga sytuacja jak wracałem zaraz po kupnie bumy z inowrocka moj ojciecc jechał przede mną skodzina a ja z nim siódemką , wyjeżdzam z podporzadkowanej , przejeżdżam 150m i nagle za mna dyskoteka jedzie , wszystkie możliwe światła włączyli :) no to ja z kumplem w smiech a ojciec przede mna posrany :P przez magiczną szybe wyjeli latarke z czerwoną nakładką całkiem wyglądającą jak świecące dildo :P zatrzymaliśmy się :) gość podchodzi i do nas dobry wieczór panu ... starszy aspirant .... a ja mu na to dobry wieczór miło mi szeregowy.... :P gośc zapytal żołnierz ? a ja mu na to że tak i mam jeszcze do Olkusza w chu.. kilometrów :P to się gosć uśmiechnął i mnie puścił :) to takie dwa zdarzenia :P ale jeszcze nigdy nie dostałem mandatu :P oczywiście zdarzyło się 50 zł za zaśmiecanie albo pice w miejscu publicznym :P hehe

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •