Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 38

Wątek: Płać bo masz BMW

  1. #21
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    380
    BMW
    740
    Skąd
    wawa
    A ja powiem tak my Polacy zawsze uważamy się za samych najlepszych kierowców świata a policje za tępaków którzy wlepiają mandaciki zawsze bez racji bo my jesteśmy zawsze nie winni i trzeba udowodnić glinie że jest pajacem i nic nie wie tylko się czepia h..j wie czego

  2. #22
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez mario7
    A ja powiem tak my Polacy zawsze uważamy się za samych najlepszych kierowców świata a policje za tępaków którzy wlepiają mandaciki zawsze bez racji bo my jesteśmy zawsze nie winni i trzeba udowodnić glinie że jest pajacem i nic nie wie tylko się czepia h..j wie czego
    Problem w tym że robią ogóloną nagonke na kierowców - wszędzie stawia sie fotoradary, policja juz ni eszuka nigdzie przyczyn wypadków jak w prędkości itd itp a strach auto pod domem zostawić i przejść przez osiedle po zmorku !

  3. #23
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Przemik
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    250
    BMW
    e32 730i m30b30
    Skąd
    Skierniewice
    to fakt, wkurza mnie niemiłosiernie jak czytam, że Wojewoda zakupił 20 samochodów z wideorejestratorami a na dodatkowe patrole to nie ma kasy w budżecie. Ciekawe co sobie myśli taki 'krawężnik', który łazi po osiedlu w przepoconych butach a obok przejeżdża drogóweczka nowym oplem vectrą 3,2lv6?

  4. #24
    Vip Vip Awatar Thomsen1
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    402
    BMW
    728i
    Skąd
    Zawiercie/Kielce
    BMW faktycznie budzi w policjantach emocje , trzeba się uważnie rozglądać za jednakowo ubranymi w vectrolotach itp. Żałosne jest to iż zamiast budować drogi kupuje się kolejne fotoradary i vectroloty , policja nie łapie przestępców pospolitych tylko zajmuje się bzdurami na szosie . Cała Europa śmieje się z Polskich fotoradarów ustawionych co parę kilometrów przy tzw. "drogach" . Jednym słowem wstyd żenada i dramat!


    Będziesz Miał W_ _ _ _ _ _ e

  5. #25
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    Cytat Zamieszczone przez Przemik
    drogóweczka nowym oplem vectrą 3,2lv6?
    pisze :

    "prosze o przeniesienie do służby drogowej ze względu na trudna sytuację finansową "

    ;D :D :P
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  6. #26
    Vip Vip Awatar Thomsen1
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    402
    BMW
    728i
    Skąd
    Zawiercie/Kielce
    Co do lektora z programu " Uwaga pirat" to jego komentarze napewno pisze ktoś z innej planety. Nie sądze żeby ten człowiek w swej nieskończonej mądrości kiedykolwiek prowadził samochód . Czasami nie wiem czy śmiać się czy płakać.


    Będziesz Miał W_ _ _ _ _ _ e

  7. #27
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    301
    BMW
    e32, 730, m30b30
    Skąd
    Siemianowice Śląskie
    A ja powiem tak - rzeczywiscie jak widza mlodego za kierownica BMW to ich az korci - na wlasnym przykladzie wiem - przez ostatnie 2 miesiace bylem zatrzymywany u siebie na osiedlu przy wyjezdzie do pracy 5 razy i za kazdym razem dmuchanie w "balon" + sprawdzenie wszystkich swiatel - co smieszniejsze zawsze te same policjanty - juz ich z daleka widze to wiem ze bedzie HALT - to chyba nie jest do konca normalne.
    Gilu_e32

  8. #28
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Cytat Zamieszczone przez Thomsen1
    Co do lektora z programu " Uwaga pirat" to jego komentarze napewno pisze ktoś z innej planety. Nie sądze żeby ten człowiek w swej nieskończonej mądrości kiedykolwiek prowadził samochód . Czasami nie wiem czy śmiać się czy płakać.
    Zrób jak ja :) najlepsze rozwiązanie. NIE OGLĄDAĆ ;D spadnie im oglądalność do przeciętnego posiadacza Dełu i TVN Turbo to, to ściągną z anteny ;)
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  9. #29
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Siudmy Irl
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    630
    BMW
    E38 728i
    Skąd
    IRL
    Cytat Zamieszczone przez gilu_e32
    co smieszniejsze zawsze te same policjanty
    Moze sie im naraziles, albo komus z ich znajomych. Moze byc i tak, ze chca sie z Toba zaprzyjaznic ;D

  10. #30
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,286
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Nie ma szansy na wygranie tej sprawy...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •