Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: [ pozostale] uszczelka szyby czolowej

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    283
    BMW
    Polonez Caro
    Skąd
    Inobrynno

    [ pozostale] uszczelka szyby czolowej

    Witam, pekla mi szybe w sobote bede ja robic.. Kolesie mowia ze przeloza mi uszczelke stara szyby.. Pytalem czy nie moge doplacic to mowia ze nie maja takich uszczelek w ofercie, dzwonilem do kilku sklepow i tez nie maja wow.. Moja jest troche spekana i boje sie zeby wszystko bylo w porzadku.. Zreszta wole kupic nowa bo ta stara jest brzydka strasznie wiec dwa pytania.. Czy moze zostac stara i bedzie ok? Gdzie ewentualnie takie cos kupic?

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar sokół
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    235
    BMW
    E32 750iL 1990r.
    Skąd
    Wisznice
    Kilka lat temu kupowałem w ASO kompletną uszczelkę, z przesyłką wyniosło mnie to prawie 900pln. Miałem też okazję wymieniać przednią szybę z tą właśnie uszczelką i zrobili mi to bardzo szybko i fachowo. Uszczelka nie jest wklejana (tylko szyba), trzyma się na zatrzaskach i dobry warsztat powinien dysponować owymi.

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    283
    BMW
    Polonez Caro
    Skąd
    Inobrynno
    900zl za sama uszczelke? LoL czyli jesli dobrze zrozumialem moge te uszczelke pozniej bez wymieniania szyby wymienic? :)

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik Awatar sokół
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    235
    BMW
    E32 750iL 1990r.
    Skąd
    Wisznice
    Dokładnie tak.

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    283
    BMW
    Polonez Caro
    Skąd
    Inobrynno
    Dobra poki co zrobie szybe a pozniej bede myslal o reszcie ;) dzieki za pomoc ;)


    Aha biore pilkingtona.. 90% internautow mowi ze to najlepsze szyby.. ( nie wiem po co niektore sklepy zakladaja nordglass tylko albo inne :P )



    P.S. Uszczelka w salonie 235zl x2 bo to dwie czesci sa gorna i dolna wiec 470zl za kawalek gumy haha te serwisy przeginaja..

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •